BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ÇANAKKALE’YE TESİS MÜJDESİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Çanakkale’de önemli yatırımlara imza atacaklarını belirterek, Biga ilçesine yüzme havuzu, basketbol sahaları, Gelibolu ilçesine yüzme havuzu, Bozcaada ilçesine de spor salonu yapılacağının müjdesini verdi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN CELAL DEMİRBİLEK İÇİN TAZİYE

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, hayatını kaybeden spor basınının duayen isimlerinden Celal Demirbilek için taziyede bulundu.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN BURSA'YA 85 MİLYON LİRALIK YATIRIM

  Bursa milletvekilleri, Bursa Valisi Yakup Canbolat, Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Alinur Aktaş ve ilçe belediye başkanları ile Ankara’da biraraya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Pek çok branşta hizmet verecek tesisleri Bursa'mızın hizmetine sunacağız” dedi.

  Haberi Oku

  GENÇLERİN KAMP HEYECANI ARA TATİLDE DE SÜRÜYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı Gençlik Kampları, okulların ara tatilinde de gençlere ev sahipliği yapıyor. Bakan Kasapoğlu, Milli Eğitim ve Adalet Bakanlıkları ile imzaladıkları protokol kapsamında, 2 bin gencin 15 Kasım-24 Kasım 2019 tarihleri arasında 9 ilde düzenlenecek 12 kamptan yararlanabileceklerini bildirdi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU JUDO TURNUVASI ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ankara'daki 2. Japonya Büyükelçiliği Judo Turnuvası'nda dereceye giren sporculara ödüllerini takdim etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN ESKRİM KADIN MİLLİ TAKIMINA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Genç Kadınlar Kılıç Dünya Kupası’nda şampiyon olan Genç Kadınlar Kılıç Milli Takımını tebrik etti.

  Haberi Oku

  KREDİ VE BURS SONUÇLARI AÇIKLANDI

  2019-2020 eğitim öğretim yılı Yüksek Öğrenim Burs/Kredi başvuru sonuçları açıklandı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU ÜSKÜDAR’DAKİ KÜLTÜR VE SPOR MERKEZİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Üsküdar’da yapımı devam eden Prof. Dr. Raşit Küçük Kültür ve Spor Merkezi’nde incelemelerde bulundu.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN BATMAN VE HAKKARİ’YE DEV YATIRIM

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Batman ve Hakkari’ye 56 milyon TL’lik yatırım yapacaklarını bildirerek, yaptıkları her yatırımın, her planlamanın gençler için olduğunun altını çizdi.

  Haberi Oku

  "HER ALANDA MARKA ÜLKE OLACAĞIZ"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, son sekiz yıldaki sportif tesisleşme atağıyla, Türkiye’nin dört bir noktasında, en ücra yerlerde dahi inanılmaz bir tesisleşme olduğunu dile getirerek, “Türkiye'nin her alanda, marka ülke olmaması için sebep yok" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU ALSANCAK VE GÖZTEPE STADI’NDA İNCELEMELERDE BULUNDU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Dünya ile rekabet edebilecek, tam donanımlı tesislerimiz var. Hamdolsun bu tesisleşmeyi spordaki başarıyla daha yukarılara taşıyarak taçlandırıyoruz" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU: "HER ALANDA KAZANAN BİR TÜRKİYE'Yİ HEP BİRLİKTE GÖRÜYORUZ"

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Her alanda kazanan bir Türkiye'yi hep birlikte görüyoruz. En önemli meselelerden bir tanesi üretim. Sadece eğitimde değil, sanayiden ekonomiye, sağlıktan ticarete, spora kadar her alanda zirveye oynayan bir Türkiye'yi hep birlikte yaşıyoruz" dedi.

  Haberi Oku

  “SPOR TURİZMİ HEM BÖLGESEL HEM DE KÜRESEL HEDEFLER BAKIMINDAN ÇOK ÖNEMLİ FIRSAT”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu "Avrupa ülkelerine yakınlığı ve kaliteli konaklama imkanlarıyla Türkiye'nin spor turizminde marka ülke olmasının önünde hiçbir engel yoktur" dedi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NIN 2020 BÜTÇESİ TBMM’DE

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ve ilgili kurumların 2020 bütçesi TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu’nda kabul edildi.

  Haberi Oku

  KASAPOĞLU SPORCU VE GENÇ GÖNÜLLÜLERLE FİDAN DİKTİ, DESTEK YUSUF İSLAM’DAN GELDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Tarım ve Orman Bakanlığının 11 milyon fidan dikimi kampanyasına milli sporcular ve gönüllü gençlerle destek oldu. Kampanyaya, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın “gönüllüler” hareketinin paydaşı olan dünyaca ünlü sanatçı Yusuf İslam da destek verdi.

  Haberi Oku

  MİLLİ ATLETLER OĞUZ AKBULUT VE HAMİDE DOĞANGÜN'DEN TOKYO 2020 VİZESİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Para Atletizm Şampiyonası'nda bronz madalya kazanarak 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları’na katılma hakkı kazanan Hamide Doğangün ile Oğuz Akbulut’u tebrik etti.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER