BAKAN KASAPOĞLU’NDAN AVRUPA REKORTMENİ MİLLİ YÜZÜCÜYE TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Uluslararası Yüzme Ligi ikinci haftasında 50 metre kurbağalamada 25.50’lik derecesiyle birinci olarak Avrupa rekoru kıran milli yüzücü Emre Sakçı’yı kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU HAKKARİ’DE

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, hem tabana yayılmış spor anlayışıyla, hem de yarınların yıldızlarını geliştirecek bir Hakkari'de, terörden ve kandan beslenenlere apayrı bir mesajı en güçlü şekilde vereceklerine inandığını söyledi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ŞAMPİYON JUDOCULARA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Budapeşte Grand Slam'da altın madalya kazanan Vedat Albayrak ile Kayra Sayit’i tebrik etti.

  Haberi Oku

  “HEDEFİMİZ YARINLARIN ŞAMPİYONLARINI, YILDIZLARINI DAHA GÜÇLÜ ŞEKİLDE YETİŞTİRMEK”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Konya'yı sporda uluslararası alanda yukarılara taşıyacak tesis çalışmalarına imza attıklarını belirterek, “Bu tesislerimizde, Konya'mızdan yetişecek gençlerimiz göğsümüzü kabartacak, ay yıldızlı şanlı bayrağımızı gururla dalgalandıracak” dedi.

  Haberi Oku

  HAKKARİ’DE RAFTİNG HEYECANI

  Türkiye Rafting Şampiyonası 2. Ayak Yarışları 25 - 30 Ekim tarihlerinde Hakkari'de yapılacak. Şampiyonayı Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu da izleyecek.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI KÜLTÜR ve SANAT YARIŞMA FİNALLERİ KASIM AYINDA YAPILACAK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, gençlerin hayallerini gerçekleştirebilmeleri için kültür & sanat yarışmaları düzenlemeye devam ettiklerini belirterek, “Gençlerde sanat kavramını pekiştirmek, sanata gönül veren ve bu konuda kaygıları olan sanatçı adaylarımıza yol gösterebilmek bizim için çok önemli” dedi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN SAĞLIK ÇALIŞANLARI VE AİLELERİ İÇİN KAMP

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Covid-19 salgınında özveriyle mücadele eden sağlık çalışanları ve çocuklarına yönelik motivasyon kampı düzenliyor. Kamp ile salgın sürecinde zaman zaman çocuklarından ayrı kalmak durumunda kalan sağlık çalışanlarının çocukları ile keyifli vakit geçirmeleri amaçlanıyor.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN BERNA GÖZBAŞI’YA GEÇMİŞ OLSUN MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Hes Kablo Kayserispor'un sahasında Demir Grup Sivasspor ile oynadığı maçta sarı-kırmızılı kulübün başkanı Berna Gözbaşı'nın locasına yapılan saldırıyı kınadı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLUNDAN MİLLİ MOTOSİKLETÇİLERE TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Supersport 300 Şampiyonası’nda Dünya üçüncüsü olan Bahattin Sofuoğlu ile Dünya Superbike Şampiyonası’nda Dünya dördüncüsü olan Toprak Razgatlıoğlu’nu kutladı.

  Haberi Oku

  “SPORDAKİ YÜRÜYÜŞÜMÜZ ÜLKEMİZDE ZİHNİYET DEVRİMİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu “Spordaki yürüyüşümüz ülkede çok önemli zihniyet devrimini gerçekleştirdi. 2019 yılı başarılarla geçti. İnanıyoruz ki önümüzdeki süreçte uluslararası müsabakalar ve 2021'de gerçekleşecek olimpiyat ve paralimpik oyunlarda inşallah güçlü şekilde ülkemizin damga vuracağı bir dönemi yaşayacağız” dedi.

  Haberi Oku

  KASTAMONU'YA 350 MİLYON TL'LIK GENÇLİK VE SPOR YATIRIMI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, amaçlarının her şeyin en güzeline layık olan Türk insanının yatırımlara erişilir kılmak olduğunu belirterek, ‘’Türkiye olarak sadece bu coğrafyanın değil, insanlığın umudu olmaya devam edeceğiz’’ dedi.

  Haberi Oku

  SLOVENYA CUMHURİYETİ POLİSİ'NDEN MİLLİ KAYAKÇI SILA KARA'YA "ÖZVERİ MADALYASI"

  Şubat ayında Slovenya'da katıldığı Alp Disiplini Uluslararası Kayak Yarışmaları esnasında telesiyejde yanında oturan ve dengesini kaybeden Sloven çocuğun aşağı düşmesini engelleyerek hayatını kurtaran Milli kayakçı Sıla Kara'ya, Slovenya Cumhuriyeti Polisi tarafından "özveri madalyası" verildi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU MİLLİ ATLETLERİ KABUL ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Yarı Maratton Şampiyonası'nda ülkemizi temsil edecek olan milli atletlerle bir araya geldi.

  Haberi Oku

  "GÜREŞÇİLERİMİZ TOKYO'DA DA YÜZÜMÜZÜ GÜLDÜRMEYE, BU MİLLETİ GURURLANDIRMAYA DEVAM EDECEKLER"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, güreşin 1705 madalya ile en başarılı branş olduğunu belirterek, "Rio'da 8 madalyadan 5'ini yine güreşçilerimiz almıştı ve inanıyoruz ki Tokyo'da da yüzümüzü güldürmeye, bu milleti gururlandırmaya devam edecekler" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU GÜNGÖREN’DEKİ SPOR TESİSLERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İstanbul Güngören’de yapılan spor yatırımlarını yerinde inceledi. Sporun tabana yayılmasında yerel yönetimlerin önemini vurgulayan Bakan Kasapoğlu, “Yerel yönetimlerimizle iş birliği içerisinde spor altyapımızı daha da geliştireceğiz.” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN GENÇ VOLEYBOLCULARA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 17 Yaş Altı Kızlar Avrupa Voleybol Şampiyonasını ikinci olarak tamamlayan Voleybol Milli Takımı'nı tebrik etti.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER