BAKAN KASAPOĞLU MİLLİ MOTOSİKLETÇİLERİ TELEFONLA ARAYARAK KUTLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Superbike Şampiyonası'nın her iki yarışından da üçüncü olan milli sporcumuz Toprak Razgatlıoğlu ve Dünya Supersport 300 Şampiyonası’nda birinci olan Bahattin Sofuoğlu’nu telefonla arayarak kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU MERİH DEMİRAL’I TELEFONLA ARAYARAK KUTLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 201 gün sonra sahalara dönen ve İtalya liginde şampiyonluk yaşayan Juventuslu milli oyuncu Merih Demiral’ı telefonla arayarak tebrik etti.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN 19 İLE PORTATİF YÜZME HAVUZU

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Türkiye’nin dört bir yanında başlattığı spor seferberliği devam ediyor. Bakanlık 19 ilde 100 adet portatif yüzme havuzlarının yapım çalışmalarını başlattı.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN ÇEVRE KONULU ‘GENÇ IDEATHON’ YARIŞMASI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, ‘Genç beyinler yeşil fikirler’ sloganıyla ‘Genç Ideathon’ başlattı. Çevre bilinci, doğal kaynakların verimli kullanılması gibi çevreyi etkileyen tüm konularda fikirlerin arandığı yarışmanın son başvuru tarihi 5 Ağustos.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI'NIN 35 MİLYON LİRA PROJE DESTEĞİ BAŞVURULARI UZATILDI

  Gençlik ve Spor Bakan Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençlik Projeleri Destek Programı çerçevesinde, sivil toplum kuruluşlarının projelerine verilecek 35 milyon TL desteğin başvuru süresinin uzatıldığını açıkladı. Bakan Kasapoğlu, daha önce 1 Ağustos olacağı duyurulan son başvuru tarihinin Sivil Toplum Kuruluşları’ndan gelen yoğun talep üzerine 10 Ağustos’a uzatıldığını duyurdu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN FATİH KARAGÜMRÜK’E TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, TFF 1. Lig play-off final müsabakasının ardından Süper Lig’e yükselen üçüncü takım olan Fatih Karagümrük’ü tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN KURBAN BAYRAMI MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MUSTAFA CENGİZ’E GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’i evinde ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN TRABZONSPOR İÇİN TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2019-2020 Sezonu Ziraat Türkiye Kupası Finali’nde Aytemiz Alanyaspor’u mağlup ederek şampiyon olan Trabzonspor Kulübü’nü tebrik etti.

  Haberi Oku

  “TÜM PAYDAŞLARIN YARINLARINI KURTARMAK ADINA ÖNEMLİ KARARLAR ALINDI"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, koronavirüs salgınının etkilediği alanlardan birinin de spor olduğunu belirterek “Futbol Federasyonumuzun ev sahipliğindeki toplantıda, Süper Lig'den amatörlere kadar tüm paydaşların yarınlarını kurtarmak ve vizyonlarını geliştirmek ve iddiasını daha güçlü ortaya koyma adına önemli kararlar alındı. Hayırlar getirmesini diliyorum” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN TUZLASPOR’A TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, TFF 2. Lig play-off müsabakalarının ardından TFF 1. Lig’e yükselen Tuzlaspor’u tebrik etti.

  Haberi Oku

  AĞUSTOS AYI BURS VE KREDİ ÖDEMELERİ BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yükseköğrenim öğrencilerinin Ağustos ayı burs ve kredi ödemelerinin 28 Temmuz itibarıyla başladığını bildirdi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN TFF 2. LİGE YÜKSELEN KULÜPLERE TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Antalya'dan oynanan 2019-2020 Sezonu TFF 3. Lig Grup Play-Off finallerinin ardından TFF 2. Lig’e yükselen Anagold 24 Erzincanspor, Turgutluspor ve Pazarspor’u tebrik etti.

  Haberi Oku

  “TARİHE ŞAHİTLİK EDİYORUZ, TARİH YENİDEN YAZILIYOR”

  Ayasofya Camisi'nin yeniden ibadete açılmasına ithafen Üsküdar meydanında düzenlenen organizasyonda konuşan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu “Tarihe şahitlik ediyoruz. Tarih yeniden yazılıyor, buna şahitlik etmek, sizlerle geleceğe umudu diri olan arkadaşlarımla bu ana şahitlik etmek bizler için ayrı bir mutluluk. Sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN “AYASOFYA KONSERİ”

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Ayasofya Camii yeniden ibadete açılmadan hemen önce “Gençlik Ecdadın İzinde: Ayasofya" etkinliği ile İstanbul’da müzik şöleni yaşatacak.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI, MÜLTECİ GENÇLER İÇİN SPOR TESİSLERİ İNŞA EDİYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Suriye’deki iç savaş nedeniyle evlerini terk etmek zorunda kalan ve Türkiye’ye sığınan Suriyeli gençlerin yaşadığı yerlere Avrupa Birliği işbirliğiyle 28 spor tesisi yapacak.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER