BAKAN KASAPOĞLU’NDAN TAHA AKGÜL’E TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kazakistan’da düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası'nda serbest stil 125 kiloda gümüş madalya kazanan Taha Akgül için tebrik mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN SÜLEYMAN ATLI İÇİN TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kazakistan’da düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası'nda serbest stil 57 kiloda gümüş madalya kazanan ve 2020 Tokyo Olimpiyatları'na katılmaya da hak kazanan Süleyman Atlı’yı tebrik etti. Bakan Kasapoğlu ayrıca, yarın altın madalya için mindere çıkacak olan Taha Akgül’e de başarı dileğinde bulundu.

  Haberi Oku

  “TÜRKİYE TEKNOLOJİYİ SADECE KULLANAN DEĞİL, ÜRETEN VE İHRAÇ EDEN BİR NOKTADADIR”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye'nin en büyük teknoloji etkinliği olan TEKNOFEST'te Gençlik ve Spor Bakanlığı çadırını ziyaret etti. Bakan Kasapoğlu, etkinlik alanında yaptığı açıklamada, “Ülkemizin sadece teknolojiyi kullanan değil, üreten ve ihraç eden bir noktada olduğunu görüyoruz” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN EBRU ACER’E TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Para Masa Tenisi Avrupa Şampiyonası'nda gümüş madalya kazanan Ebru Acer'i kutladı.

  Haberi Oku

  “GENÇLERİMİZİ GELECEĞE HAZIRLAMAK BİZİM BİRİNCİ VAZİFEMİZ”

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından çocukların yaz tatilini daha verimli bir şekilde geçirmesi amacıyla hayata geçirilen ‘Değerli Zamanlar’ projesine katılan gençler, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Ankara’da bir araya geldi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI, GENÇLERİ TEKNOFEST İLE BULUŞTURUYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı gönüllülük çalışmalarına katılan, Deneyap projesine devam eden ve Kod Adı 2023 projesinde yeralan 6 bin 360 genci, destekçisi olduğu TEKNOFEST İstanbul ile buluşturdu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ŞAZİYE ERDOĞAN’A TEBRİK TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Şampiyonası'nda 2 altın 1 gümüş madalya kazanan Milli halterci Şaziye Erdoğan’ı telefonla arayarak tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN YUNANİSTAN’DAKİ IRKÇI SALDIRIYA KINAMA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Yunanistan'da Muratpaşa Belediyespor Kadın Hentbol Takımı'na yapılan ırkçı saldırıya tepki göstererek, bir kınama mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  TEKNOFEST İSTANBUL BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın desteklediği TEKNOFEST İstanbul Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali başladı.

  Haberi Oku

  EYLÜL AYINDA DÜNYA TÜRKİYE’Yİ TAKİP ETTİ

  Türkiye'nin eylül ayındaki 3 büyük organizasyona ev sahipliği yapması dünyanın gözünü Ankara, Afyonkarahisar ve Muğla'ya çevirdi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ATEŞLİ SİLAHLAR AVRUPA ŞAMPİYONASI’NDA MADALYA KAZANAN SPORCULARA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ateşli Silahlar Avrupa Şampiyonası’nda takım halinde şampiyon olan sporcular ile 25 m standart tabanca disiplininde gümüş madalya kazanan Yusuf Dikeç’i kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN DÜNYA ŞAMPİYONU RIZA KAYAALP’E KUTLAMA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Güreş Şampiyonası'nda altın madalya kazanarak, dördüncü kez dünya şampiyonu olan Rıza Kayaalp’i telefonla arayarak tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN BÜŞRA ÜN’E TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Madainitennis Açık Tekerlekli Sandalye Tenis Turnuvası'nda şampiyon olan milli sporcu Büşra Ün’ü tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN CENK İLDEM’E TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Güreş Şampiyonası'nda bronz madalya kazanan milli güreşçi Cenk İldem'i kutladı.

  Haberi Oku

  ‘’MARMARİS RALLİSİ’Nİ DÜNYANIN TÜM TURİZM ÜLKELERİNE MEYDAN OKURCASINA YAPTIK’’

  Marmaris’te düzenlenen Dünya Ralli Şampiyonası'nın (WRC) 11. ayağı Türkiye Rallisi'nde dereceye giren pilotlara kupaları törenle verildi. Ralliyi birincilikle tamamlayan Fransız pilot Sebastien Ogier, kupasını Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun elinden aldı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU FIA BAŞKANI JEAN TODT İLE GÖRÜŞTÜ

  Marmaris'te düzenlenen Dünya Ralli Şampiyonası'nın (WRC) 11. ayağı Türkiye Rallisi'ne katılan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, final yarışları öncesi Uluslararası Otomobil Federasyonu (FIA) Başkanı Jean Todt ile bir araya geldi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER