“GENÇLİĞİMİZİN POTANSİYELİNİ VE DİNAMİZMİNİ İYİ DEĞERLENDİRMELİYİZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, birlik ve beraberlikle tüm spor branşlarında başarı sağlamak istediklerini belirtirken, "Kalitemizi ve başarımızı nasıl ileri götürürüz çalışmalarını hep birlikte yapacağız" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ‘TEK YÜREK’ DİZİSİ SETİNE ZİYARET

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İstanbul’da “Tek Yürek” dizisinin setini ziyaret ederek oyuncular ve set ekibiyle bir araya geldi.

  Haberi Oku

  “AMACIMIZ, ÖNCE SPORU TABANA YAYMAK SONRASINDA DA ELİT SPORCU HAVUZUNU GELİŞTİRMEK”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, hem sporun tabana yayıldığı bir ülke olma de elde edilecek başarılarla dünya çapında temsil ortaya koyma konusunda güzel hedefleri bulunduğunu vurguladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ANADOLU EFES VE FENERBAHÇE BEKO’YA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, THY Avrupa Ligi’nde ikinci olan Anadolu Efes ile turnuvayı dördüncü bitiren Fenerbahçe Beko’yu tebrik etti.

  Haberi Oku

  'İSTİKLALİMİZİ GELECEĞE TAŞIYACAK GENÇLERİMİZ HER TÜRLÜ FEDAKARLIĞI HAK EDİYOR'

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu "Bütün gençlerimizi sevgi ve coşkuyla selamlıyorum. Cumhuriyetimizi, demokrasimizi hukuk devletimizi, istiklalimizi geleceğe taşıyacak gençlerimiz her türlü fedakarlığı hak ediyorlar." dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ TEKVANDOCULARA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu Büyükler Dünya Tekvando Şampiyonasını 4 madalya ile tamamlayan milli tekvandocuları tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN TARİHİ ZAFERE KUTLAMA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Litvanya’da düzenlenen Avrupa Yürüyüş Kupası’nda,Türkiye tarihindeki ilk altın madalyalarını kazanan milli sporcuları kutladı.

  Haberi Oku

  100. YILINDA 19 MAYIS COŞKUSU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve beraberindeki heyet, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Anıtkabir'deki törene katıldı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN GALATASARAY'A TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında MedipolBaşakşehir'i 2-1 yenerek şampiyon olan Galatasaray'ı kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, THY AVRUPA LİGİ DÖRTLÜ FİNALİ’NDEKİ ‘TÜRK DERBİSİ’Nİ İZLEDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Fenerbahçe Beko ile Anadolu Efes arasında oynanan THY Avrupa Ligi Dörtlü Finali’ndeki yarı final karşılaşmasını izledi.

  Haberi Oku

  GENÇLİĞE BÜYÜK YATIRIM

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, gençlik merkezleri aracılığıyla Türkiye’nin temel harcı olan gençliği, milli değerleri merkeze alarak dünya vatandaşlığına hazırlıyor. 2011 yılında 16 olan gençlik merkezi sayısı 300’e yaklaştı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NUN 19 MAYIS ATATÜRK’Ü ANMA, GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla mesaj yayımladı.

  Haberi Oku

  MİLLİ MÜCADELE’NİN 100. YILINDA İSTANBUL’DAN SAMSUN’A TARİHİ YOLCULUK

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Samsun'a çıkışının 100. Yılında, 81 il ve KKTC, Almanya, Fransa, Avusturya, Hollanda, Azerbaycan, Kırgızistan, Özbekistan, Türkmenistan ve Kazakistan'dan gelen 182 genç, Piri Reis gemisiyle İstanbul'dan Samsun'a doğru yola çıktı. Gemiyi, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu uğurladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN GALATASARAY’A TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ziraat Türkiye Kupası Finalinde Akhisarspor’u yenerek kupayı müzesine götüren Galatasaray’ı kutladı.

  Haberi Oku

  "SPORU, YAŞAM BİÇİMİ HALİNE GETİRMEMİZ LAZIM"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, herkesin spora mutlaka vakit ayırması gerektiğini belirtirken, “Spor, günlük yaşantımızın bir parçası olacak. Sporda başarının yolu da buradan geçiyor" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, TEKERLEKLİ SANDALYE LİGİ ŞAMPİYONU FENERBAHÇE ‘Yİ KUTLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Tekerlekli Sandalye Basketbol Süper Ligi’nde şampiyon olan 1907 Fenerbahçe Engelli Yıldızlar takımını tebrik etti.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER