HABERARŞİVİ
 • 19

  OCAK

  “ÖNÜMÜZDEKİ SÜREÇTE ÇOK DAHA AKTİF VE ORGANİK İLİŞKİLER İÇİNDE OLACAĞIZ”

  Bakan Dr. Mehmet Kasapoğlu, bakanlık olarak Almanya’da yaşayan gençlerle önümüzdeki süreçte daha aktif ve organik ilişkiler içinde olacaklarını belirterek, “Sizleri Türkiye’ye geldiğinizde mutlaka Bakanlığımıza bekliyoruz. Türkiye özleminizi en aza indirmek adına yapılması gereken ne varsa yapacağımıza söz veriyorum” dedi.

 • 18

  OCAK

  BAKAN DR. MEHMET KASAPOĞLU ALMANYA'DA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Ülkemizin yarınları, insanımızın ve gençlerimizin daha güçlü bir şekilde geleceğe yürümesi için yeni bir yönetim sistemiyle yola devam ediyoruz. Bu sistemin hepimiz için, özellikle de gençlerimiz için önemli bir imkan olduğunu görüyorum, düşünüyorum." dedi.

 • 17

  OCAK

  BAKAN KASAPOĞLU FENERBAHÇE BAŞKANI ALİ KOÇ’U KABUL ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Ali Koç’u makamında kabul etti.

 • 17

  OCAK

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ KÜTÜPHANE’DEKİ ÖĞRENCİLERE SÜRPRİZ ZİYARET

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, gece geç saatlerde Milli Kütüphane’de ders çalışan öğrencilere sürpriz bir ziyarette bulundu.

 • 13

  OCAK

  BAKAN KASAPOĞLU: “SPORU TABANA YAYACAĞIZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye'de yapılan spor yatırımlarının devrim niteliğinde olduğunu vurgulayarak, "Sporu tabana yayacağız. Hepimiz spor tesislerini dolduracağız. Kadın, erkek, genç, yaşlı, engelli demeden spor tesislerinde bir arada olacağız" diye konuştu.

 • 11

  OCAK

  BAKAN KASAPOĞLU GAZİANTEP'TE

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, çeşitli temaslarda bulunmak üzere Gaziantep'e geldi. Gaziantep Valliliği'nde değerlendirmelerde bulunan Bakan Kasapoğlu, "Gençlik merkezlerimizi nicel ve niteliksel noktada çok daha yukarılara taşıyacağız" dedi.

 • 10

  OCAK

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN GAZETECİLER GÜNÜ’NDE BASIN MÜŞAVİRLİĞİ ÇALIŞANLARINA KUTLAMA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde Bakanlık Basın Müşavirliği’ni ziyaret ederek, çalışanların Gazeteciler Günü’nü kutladı.

 • 10

  OCAK

  “SPORLA KAL GÜVENDE KAL”

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, RTGD tarafından madde bağımlılığı ile mücadeleye destek vermek amacıyla düzenlenen "Sporla Kal Güvende Kal" projesinin üçüncü buluşmasına katıldı.

 • 10

  OCAK

  BAKAN KASAPOĞLU MEDYA ÇALIŞANLARI BASKETBOL TURNUVASI ÖDÜL TÖRENİNE KATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 3. Medya Çalışanları Basketbol Turnuvası'nda dereceye giren takımlara ödüllerini takdim etti.

 • 7

  OCAK

  MİLLİ MÜCADELENİN 100. YILINDA ‘GENÇLERDEN ECDADA MEKTUP 1919’

  Gençlik ve Spor Bakanlığı ‘Gençlerden Ecdada Mektup 1919’ yarışması düzenliyor. Milli Mücadelemizin 100. yılını konu alan yarışma 01 Ocak-31 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek.

 • 6

  OCAK

  ON BİNLER SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ İÇİN YÜRÜDÜ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank'ın yanı sıra birçok ilden ve yurt dışından gelen on binlerce kişi, Sarıkamış Harekatı'nın 104. yılı anma etkinlikleri çerçevesinde düzenlenen yürüyüşe katıldı.

 • 5

  OCAK

  104. YILINDA SARIKAMIŞ ŞEHİTLERİ ANILIYOR

  Sarıkamış Harekatı'nın 104. yılı etkinliklerine katılmak üzere Kars’a giden Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Sarıkamış'ta gençlerimizle şehitlerimizi anmak için omuz omuza yürüyeceğiz" dedi.

 • 3

  OCAK

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN ‘TÜRKİYE MÜNAZARA LİGİ’

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ‘Türkiye Münazara Ligi’ projesinin tanıtımı Bakan Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun katılımıyla yapıldı. Projenin tanıtımı kapsamında lise ve üniversite öğrencileri arasında münazara sunumu düzenlendi.

 • 3

  OCAK

  AMPUTE FUTBOLDA TÜRKİYE-AZERBAYCAN DOSTLUĞU

  TSK Rehabilitasyon Merkezi Engelliler Spor Kulübü Ampute Futbol Takımı ile Azerbaycan'ın Karabağ Gaziler Ampute Futbol Takımı’nın karşı karşıya geldiği dostluk maçının başlama vuruşunu Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu yaptı.

 • 1

  OCAK

  BAKAN KASAPOĞLU YENİ YILI ÖĞRENCİ YURTLARINDA KARŞILADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ile Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, yeni yılı Ankara Gölbaşı'nda bulunan öğrenci yurtlarında karşıladı.