HABERARŞİVİ
 • 20

  MART

  BEYKOZ STADI AÇILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye’nin sahip olduğu stadyumların, kaliteleri ve modern görüntüleriyle dünyanın pek çok ülkesindeki statlardan çok daha iyi olduğunu söyledi.

 • 20

  MART

  BAKAN KASAPOĞLU, RİVA'DA İKİ OKULUN AÇILIŞINI YAPTI, A MİLLİLERE MORAL VERDİ

  Riva'da yapımı tamamlanan Türkiye Futbol Federasyonu İlkokulu ve Spor Toto Teşkilatı Ortaokulu'nun açılışını yapan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ‘’Katkılarımız durmaksızın devam edecek’’ dedi. Bakan Kasapoğlu, kampta olan A Milli Futbol Takımını da ziyaret etti.

 • 20

  MART

  “SON 17 YILDA SPORDA ÇOK ÖNEMLİ DEVRİMLERİMİZ VAR”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Cumhurbaşkanı'mızın önderliğinde son 17 yılda sporda çok önemli devrimlerimiz var. Tesisleşmemiz Türkiye'nin tüm bölgelerinde, tüm ilçelerinde, doğusuyla batısıyla devasa boyutlara ulaştı" dedi.

 • 20

  MART

  BAKAN KASAPOĞLU MEDYA KURULUŞLARININ SPOR MÜDÜRLERİYLE BİRARAYA GELDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, medya kuruluşlarının spor müdürleriyle, sporla ilgili çalışmaları, bugüne kadarki tesisleşmeleri, çalışmaların bundan sonra nasıl olacağını ve hem sporun tabana yayılması hem de sportif başarıyı taçlandırma yolunda yatırımları ele aldıklarını bildirdi.

 • 20

  MART

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ŞEVVAL İLAYDA TARHAN’A TEBRİK TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Havalı Silahlar Avrupa Şampiyonası 10M Havalı Tabanca Genç Kadınlar kategorisinde, gençler Avrupa rekorunu kırarak altın madalyanın sahibi olan Milli Sporcumuz Şevval İlayda Tarhan’ı telefonla kutladı.

 • 20

  MART

  BAKAN DR. MEHMET KASAPOĞLU DÜZCE’DE

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Düzce’de yapımı tamamlanan spor salonunda incelemelerde bulundu. Bakan Kasapoğlu, Akçakoca'ya yüzme havuzu, gençlik merkezi ve semt sahası sözü verdi.

 • 19

  MART

  "SPOR TESİSLERİ 7 GÜN 24 SAAT ESASINA GÖRE AÇIK OLACAK"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, vatandaşların erişimini kolaylaştırmak amacıyla bundan sonraki süreçte spor tesislerinin 7 gün 24 saat esasına göre çalışacağını belirterek, "Ne zaman isterseniz gelip bu tesisleri kullanma imkanına sahip olacaksınız" dedi.

 • 18

  MART

  "ÖNCELİĞİMİZ KADINLARIMIZ, ÖNCELİĞİMİZ GENÇLERİMİZ"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Önceliğimiz kadınlarımız, önceliğimiz gençlerimiz. Çünkü onlar yarının mimarları ve yarını şekillendiriyorlar " dedi.

 • 18

  MART

  BAKAN KASAPOĞLU BAYBURT’TA GENÇLERLE BULUŞTU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Gençlerle Demokrasi Buluşması" programında yaptığı açıklamada, “Bizler her zaman, 'İki günü birbirine eşit olan ziyandadır' felsefesiyle hareket ediyoruz. O yüzden, ‘nasıl daha çok üretiriz, bu toplum için daha fazla şey ortaya koyarız’ onun derdindeyiz" dedi.

 • 18

  MART

  BAKAN KASAPOĞLU ŞEHİT TAŞKIN TEMEL’İN CENAZE TÖRENİNE KATILDI

  Irak'ın kuzeyindeki operasyonlarda şehit olan Piyade Uzman Çavuş Taşkın Temel'in cenazesi, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu'nun da katıldığı törenle memleketi Gümüşhane'de toprağa verildi.

 • 17

  MART

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN FENERBAHÇE’YE TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Voleybolda AXA Sigorta Erkekler Kupa Voley finalinde Galatasaray'ı mağlup ederek kupanın sahibi olan Fenerbahçe’yi kutladı.

 • 17

  MART

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN 18 MART MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Çanakkale Savaşı’nın, büyük Türk Milleti’nin, bugünkü coğrafyamız üzerinde sonsuza kadar yaşamaya kararlı olduğunu ve hiçbir kuvvetin onu Anadolu’dan koparamayacağını, bütün dünyaya ilan ettiği bir destan olduğunu vurguladı.

 • 16

  MART

  “SPOR DEYİNCE SADECE FUTBOL AKLA GELMEMELİ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sporun sadece futboldan ibaret olmadığını vurgulayarak, “Biz sporu birçok branştan müteşekkil addediyoruz. Yüzme de bunlarda bir tanesi. Herkese yüzmeyi öğretmeyi hedefliyoruz" dedi.

 • 16

  MART

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN "OKULLARA GENÇLİK MERKEZİ" MÜJDESİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, gençleri zihni anlamda destekleyecek projeleri bulunduğunu ve bu noktada gençlik merkezlerini daha da yaygınlaştıracaklarını belirtirken, okullarda da gençlik merkezleri açacaklarının müjdesini verdi.

 • 16

  MART

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN GENÇ HALTERCİLERE TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ABD'de düzenlenen Dünya Yıldızlar Halter Şampiyonası’nda 9’u altın, 3’ü gümüş, 8’i bronz olmak üzere 20 madalya kazanan Milli Haltercileri yayımladığı mesajla tebrik etti.