HABERARŞİVİ
 • 22

  MAYIS

  GENÇLER CUMHURBAŞKANLIĞI KÜLLİYESİ’NDE

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla Başbakan Binali Yıldırım, Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun yanı sıra 81 il ve KKTC'den birer kadın ve erkek temsilci genç ile sporcuları kabul etti. Kabulde Bakan Çağatay Kılıç, konuşma yaptı.

 • 22

  MAYIS

  BAKAN ÇAĞATAY KILIÇ GENÇLERLE BİRLİKTE TBMM BAŞKANINI ZİYARET ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kutlamaları çerçevesinde 81 il ve KKTC’den gelen temsilci gençler ve sporcularla birlikte Türkiye Büyük Millet Meclisi Başkanı İsmail Kahraman'ı ziyaret etti.

 • 4

  MAYIS

  2017 DÜNYA GENÇLERİ KÜLTÜR FESTİVALİ

  RENGİMİZ TÜRKİYE HAZIRIZ GELECEĞE

 • 2

  MAYIS

  ŞEHİT KAYMAKAM'IN HAYALİ GERÇEK OLDU

  Şehit Kaymakam Safitürk'ün, Kızıltepe Trabzonsporlular Derneğini ziyareti sırasında anı defterine, hayalinin bir grup öğrenciyi Mardin'den Trabzon'a getirerek maç izlettirmek olduğundan yola çıkılan proje kapsamında, Derik, Kızıltepe, Nusaybin, Artuklu ve Yeşilli ilçelerinden 13-18 yaş arası 65'i kız 140 öğrenci ile 12 öğretmenin yer aldığı kafile geldikleri Trabzon'da, Trabzonspor ile Gençlerbirliği arasında oynanan karşılaşmayı da Medical Park Arena'da izledi ve Trabon’un turistik yerlerini gezme fırsatı buldu.

 • 27

  NİSAN

  BURSA'DA TÜRK MÜZİĞİ RÜZGARI ESTİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından düzenlenen Kültür ve Sanat Yarışmaları kapsamında Gençlik Merkezleri Arası Türk Müziği Yarışması’ nın Marmara bölge finalleri 11 ilin katılımıyla Bursa’ da gerçekleştirildi.

 • 17

  NİSAN

  2023 HEDEFLERİ İÇİN BİLİŞİM ALANINDA DEV BROJE

  Türkiye'nin 81 şehrindeki gençlik merkezlerinde uygulanacak olan Kod Adı 2023 projesi hayata geçiriliyor, proje kapsamında gençlere algoritma, programlama, web ve mobil uygulama geliştirme, elektronik ve robotik alanlarında eğitimler verilecek. Başarı ile tamamlayan en iyi 100 genç yaz döneminde özel eğitim kampına alınacak.

 • 17

  NİSAN

  MERKEZİM HER YERDE

  Ereğli gençlik merkezi, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından başlatılan ''Merkezim Her Yerde'' projesi çalışmalarına, Çaylıoğlu köyünden 20 genci gençlik merkezine davet ederek başladı.

 • 6

  NİSAN

  ''ONLAR GÜLERSE DÜNYA GÜLER''

  'Bana Bir Masal Anlat' Projesi kapsamında Karadeniz Ereğli Devlet Hastanesinde tedavi gören miniklerimize moral ziyaretinde bulunduk.

 • 3

  NİSAN

  ERCİYES'DE BEYAZ SAYFA

  Geleceğin zirvesi Erciyes'in doruklarında...

 • 31

  MART

  KİTAP KAFE AÇILDI

  Ahmetli Gençlik Merkezi bünyesinde oluşturulan ve kitaplarda dahil olmak üzere " Sıfır Maliyet" ile tamamlanan Kitap Kafe hizmete girdi. Gençlik Merkezi bahçesinde yer alan ve Ücretsiz olarak hizmet verecek olan Kitap Kafe aynı zamanda 7/24 hizmet vermektedir.

 • 24

  MART

  DUVARSIZ DERSLİKLER

  Duvarsız Derslikler projesi açılış ve tanıtım toplantısı gerçekleştirildi.

 • 24

  MART

  GENÇLİK MERKEZİNDE RÜYA GİBİ BİR GÜN

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Mardin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Mardin Gençlik Merkezi ve Artuklu Anadolu İmam Hatip Proje Okulu ile yapılan işbirliği kapsamında Anadolu İmam Hatip Proje Okulu gençleri merkezimizdeki birçok etkinlik ve aktiviteden yararlanıyor.

 • 22

  MART

  MERKEZİM HER YERDE

  MERKEZİM HER YERDE projesi kapsamında Isparta Gençlik Merkezi, köy okullarında eğitim gören kardeşlerimizi sevindirmeye devam ediyor.

 • 16

  MART

  TELEVİZYONSUZ BİR GECE

  Kırıkkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Gençlik Merkezince yerelde yürütülen "Televizyonsuz Bir Gece" projesi kapsamında, her hafta perşembe akşamı Televizyon İzleme Alışkanlığı anketi sonucu önceden belirlenen bir ailenin evine misafir olunuyor.

 • 10

  MART

  HAFTANIN ŞIK HAREKETLERİ

  8 Mart Dünya Kadınlar gününde Ensar Muhacir Kardeşliği projesine katılan gönüllülerimize ve gençlik liderlerimize ayrıca Ağrı Gençlik Merkezi liderleri ve gönüllü gençlerimize gerçekleştirdikleri duyarlı ve düşünceli çalışmalar dolayı teşekkür ederiz.