HABERARŞİVİ
 • 17

  EKİM

  GÖNÜLLÜLÜK AKADEMİSİ

  "İyilik insanları birbirine bağlayan altın zincirdir." Bu gaye ile heybemizde hayaller, yüreğimizde gönüllülük aşkı ile düştük yollara.

 • 17

  EKİM

  AFYONKARAHİSAR GENÇLİK MERKEZİ BAĞIMLILIKLARA KARŞI GENÇLERLE ADIM ADIM DOĞAYA

  Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı çarşı merkezde hizmet veren Afyonkarahisar Gençlik Merkezi tarafından yürütülen Merkezim Her Yerde Projesi kapsamında “Bağımlılıklara Karşı Gençlerle Adım Adım Doğaya” adlı faaliyet kapsamında Kent Ormanında doğa yürüyüşü faaliyeti gerçekleştirildi.

 • 2

  EKİM

  MERKEZİM HER YERDE KAYSERİ

  Geleceğimizi bağımlılıklardan korumak için her yerde zararlı alışkanlıklarla mücadele etmek, ülkemizde zararlı madde kullanımı alışkanlıklarını önlemek, toplumumuzda bağımlı olmayan özgür olan, kendisine ve çevresine yararlı, üretken sağlıklı kişilerin varlığına ihtiyaç duyuyoruz.

 • 2

  EKİM

  KABAK FESTİVALİNDEYİZ

  Merkezim Her Yerde projesi kapsamında Kızıldamlılar Köyü'nde gerçekleştirilen 4. Kestane Kabağı festivaline katılan gönüllü gençler, köy halkı ve çok sayıda vatandaşla bir araya geldiler.

 • 2

  EKİM

  KAYSERİ GÖNÜLLÜLÜK AKADEMİSİ

  Kayseri Gençlik Merkezleri olarak köy okulları yardım projesi kapsamında gönüllü gençlerimizle oluşturduğumuz “Gönüllülük Akademisi” ekibi olarak Şırnak’ta bulunan bir köy okulu için el ele verip yeni okul döneminde minik kardeşlerimiz için çanta, kitap ve kırtasiye malzemeleri topladık.

 • 26

  EYLÜL

  BAĞIMLILIKLARA KARŞI GENÇLERLE ADIM ADIM DOĞADA

  Afyonkarahisar Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı çarşı merkezde hizmet veren Afyonkarahisar Gençlik Merkezi tarafından yürütülen “Bağımlılıklara Karşı Gençlerle Adım Adım Doğaya” adlı proje kapsamında 23 Eylül 2017 Cumartesi Erkmen Tabiat Parkında doğa yürüyüşü faaliyet gerçekleştirildi.

 • 26

  EYLÜL

  MERKEZİM PAZARYERİ’NDE

  Merkezim Her Yerde projesi kapsamında Pazaryeri ilçesinde ve köylerinde yer alan camilerde kuran kursunu başarılı ile bitirmiş öğrencilere Küçük Elmalı Göleti’nde gönüllü gençlerinde katılımıyla Gençlik Merkezi tanıtımı yapıldı.

 • 11

  EYLÜL

  TÜRKİYE’NİN EN KUZEYİNDE KARDEŞLİK KAMPI

  Sinop Gençlik Merkezi tarafından 2.si düzenlenen "Kuzeyde Kamp Ateşi Projesi" Sinop Akliman Mesire alanında Şırnak ilinden 41 ve Sinop İl ve İlçelerinden 25 gencin toplamda 66 gencin katılımıyla gerçekleştirildi.

 • 5

  EYLÜL

  MEDENİYET PEDALLARIMIZIN UCUNDA

  #GSBMersinTarsusGençlikMerkezi Tarih Kulübü olarak her cumartesi yapmış olduğumuz bisikletlerle Tarsus'un Dini ve Tarihi Ören Yerlerine gezilerimiz devam ediyor.

 • 5

  EYLÜL

  BAYINDIR GM GENÇLERİN OLDUĞU HER YERDE

  Bayındır Gençlik Merkezi ve gönüllü gençleriyle birlikte #MerkezimdeBuYaz faaliyetleri kapsamında #MerkezimHerYerde sloganı

 • 5

  EYLÜL

  FASLI GENÇLERLE

  Faslı gençlerin ülkemizin doğal ve kültürel mirasına tanık oldukları gençlik değişimi programı tamamlandı.

 • 23

  AĞUSTOS

  MERKEZİM HER YERDE

  Çankırı Şehit Uhud Kadir Işık Gençlik Merkezi kırsal kesimde yaşayan gençlere yönelik faaliyetlerine devam ediyor.

 • 21

  AĞUSTOS

  EL SANATLARI KULÜBÜNDE JAPON MİSAFİRLERİMİZİ AĞIRLADIK

  Zonguldak Gençlik Merkezi bünyemizde devam eden el sanatları kulübümüzde bugün farklı bir kültürün el sanatını öğrendik.

 • 15

  AĞUSTOS

  BİLECİKLİ GENÇLER ASLA UNUTMAZ

  Bu vatan, toprağın kara bağrında SıradağIar gibi duranIarındır; Bir tarih boyunca, onun uğrunda Kendini tarihe verenlerindir…

 • 14

  AĞUSTOS

  İYİLİK BULAŞICIDIR

  Gençlerin İyilik Ağacı projesi kapsamında, bir güler yüz, bir tebessüm ve ihtiyacı olanın yanında olunduğunu hissettirmek amacıyla çıkılan yolda; Camilerin temizlendiği, fidan dikimlerinin gerçekleştirildiği, çevre temizliklerinin yapıldığı etkinliklerin yanı sıra bizzat insana dokunan yardım faaliyetleri ile insan olmanın gereği yerine getiriliyor.