HABERARŞİVİ
 • 21

  AĞUSTOS

  EL SANATLARI KULÜBÜNDE JAPON MİSAFİRLERİMİZİ AĞIRLADIK

  Zonguldak Gençlik Merkezi bünyemizde devam eden el sanatları kulübümüzde bugün farklı bir kültürün el sanatını öğrendik.

 • 15

  AĞUSTOS

  BİLECİKLİ GENÇLER ASLA UNUTMAZ

  Bu vatan, toprağın kara bağrında SıradağIar gibi duranIarındır; Bir tarih boyunca, onun uğrunda Kendini tarihe verenlerindir…

 • 14

  AĞUSTOS

  İYİLİK BULAŞICIDIR

  Gençlerin İyilik Ağacı projesi kapsamında, bir güler yüz, bir tebessüm ve ihtiyacı olanın yanında olunduğunu hissettirmek amacıyla çıkılan yolda; Camilerin temizlendiği, fidan dikimlerinin gerçekleştirildiği, çevre temizliklerinin yapıldığı etkinliklerin yanı sıra bizzat insana dokunan yardım faaliyetleri ile insan olmanın gereği yerine getiriliyor.

 • 23

  HAZİRAN

  GELENEKSEL ÇOCUK İFTARI

  Rize Gençlik Merkezi 300’e yakın çocuk ile Gençlik Merkezi bahçesinde iftar programı düzenledi.

 • 16

  HAZİRAN

  KODADI 2023 SAKARYA

  %100 Yerli Ekip, %100 Milli Gelecek Sakaryada Kod Adı 2023 projesi kapsamında gençlere erken yaşta kodlama eğitimi veriliyor.

 • 16

  HAZİRAN

  RAMAZAN AYINDA MERKEZİM HER YERDE

  Edirne Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi tarafından 15 Haziran 2017 tarihinde Süloğlu ilçemizde Belediye Meydanı önünde Ramazan ayına özel etkinlikler gerçekleştirdik. Süloğlu Kaymakamımızın da teşrifleriyle gerçekleştirilen etkinliklerde gençlerin ve çocukların ilgisi görülmeye değerdi.

 • 16

  HAZİRAN

  MUŞ GENÇLİK MERKEZİNDE İFTAR VAKTİ

  Muş Gençlik Merkezi olarak üye gençlerimiz ile ramazan ayının rahmet ve bereketinden nasiplenmek için iftarda Gençlik Merkezi bahçesinde bir araya geldik.

 • 12

  HAZİRAN

  BEREKETLİ İFTAR SOFRALARIMIZ

  Gönüllü gençlerimiz ile birlikte Ramazan ayı içerisinde her hafta yalnız yaşayan teyze yada amcamızın evine misafir olmaya devam ediyoruz.

 • 9

  HAZİRAN

  FATSA GENÇLİK İFTAR BULUŞMASI

  Fatsa Gençlik Merkezi ailesi olarak atölye ve kulüp çalışmalarımızdaki gönüllülerimizle iftar programında buluştuk.

 • 7

  HAZİRAN

  KARDEŞLİK SOFRASI

  Kırşehir Gençlik Merkezi Ramazan ayı etkinlikleri kapsamında ilimiz gençliğinin yanı sıra Yurtdışından Ahi Evran Üniversitesinde misafir öğrenci olarak lisans eğitimini tamamlamaya gelen Afganistanlı, Endonezyalı, Etiyopyalı, Türkmenistanlı, Lübnanlı, Azerbaycanlı ve birçok ülkeden öğrenciler ile iftar programında Kırşehir Gençlik Merkezimizde bir araya geldik.

 • 7

  HAZİRAN

  BAKANIMIZ BİLECİK'TE

  Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Akif Çağatay Kılıç, çeşitli ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Bilecik'e geldi.

 • 1

  HAZİRAN

  MUTLULUĞA BİR OYUNCAK DA SEN VER

  Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı gençlik merkezi tarafından çocukların zihinsel, kültürel, sosyal ve daha birçok açıdan gelişmesine katkıda bulunmak ve onları bir nebze olsun mutlu edebilmek amacıyla bu yıl ikincisini düzenlendiği oyuncak toplama kampanyası sona erdi.

 • 31

  MAYIS

  İFTARA 5 KALA; MERKEZİM YANINDA

  'Resûlullah (S.A.V) buyurdular ki: "Kim bir oruçluya iftar ettirirse, kendisine onun sevabı kadar sevap yazılır. Üstelik bu sebeple oruçlunun sevabından hiçbir eksiltme olmaz."

 • 31

  MAYIS

  MERKEZİM HER YERDE ÇOSKUSU

  Bartın Gençlik Merkezi olarak Merkezim Her Yerde dedik ve Karasu köyündeki gençlerimizi merkezimizde ağırladık.

 • 30

  MAYIS

  TÜRK-ALMAN KURUMLAR ARASI PARTNER BORSASI

  Ülkemiz ile Federal Almanya Cumhuriyeti arasında 1994 yılında imzalanan "Gençliğe Yönelik Politikalarda İşbirliği Protokolü” çerçevesinde uluslararası gençlik faaliyetleri devam etmektedir. Türk-Alman gençlik değişimleri ile ilgili işbirliğini artırmak, yeni proje ortakları bulmak, ağ oluşturmak, mevcut çalışmaları güçlendirmek amacıyla “Kurumlar Arası Partner Borsası Toplantısı” yapılmasına karar verilmiştir. Son olarak 11-15 Eylül 2015’te Berlin’de düzenlenen toplantıya bu yıl ülkemiz ev sahipliği yapacaktır.