HABERARŞİVİ
 • 15

  ARALIK

  ŞAMPİYON ADANA GM ŞAM UMUT SPOR

  Adana Gençlik Merkezi Sosyal Uyum ve Gençlik Katılımı Projesi Futbol Takımı, geçtiğimiz ay Kayseri'de düzenlenen Gençlik Merkezleri arası futbol turnuvasında şampiyonluğa uzanarak Adana' mızı ve Adana Gençlik Merkezi' mizi gururlandırdı.

 • 14

  ARALIK

  Paylaşarak Mutluluğa Giden Yol

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın başlattığı ‘Gençlerin İyilik Ağacı Projesi’ kapsamında çalışmalarını sürdüren Gümüşhane Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü, Gençlik Merkezi, minik yürekler paylaşarak mutluluğun resmini çizmeye bu kez Kale köyünde devam etti.

 • 11

  ARALIK

  Yüreklere Dokunmaya Devam Ediyorlar

  Gümüşhane Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi tarafından Köse İlçesine bağlı Salyazı İlköğretiminde öğrencilere kırtasiye ürünleri ve spor malzemeleri dağıtıldı.

 • 11

  ARALIK

  MESAJ ÇEKME ZİNCİR ÇEK

  Geçmişte en iyi arkadaşları ile sohbetler eden, akranları ile oyunlar oynayan çocuklarımızın şu anda en iyi arkadaşları telefon, televizyon ve bilgisayar ekranları.İletişim teknolojilerinin bu kadar geliştiği ,zaman ve mekan kavramlarını anlamsızlaştırdığı bir çağda medya unsurlarından uzak bir gençlik tasavvuruna sahip olabilmek imkansız bir hale gelmişti.

 • 11

  ARALIK

  KİTAP OKUMAYA ENGEL YOK

  Kitap okumak, insan hayatında en etkili öğrenme ve kişisel gelişim yollarından biridir. Zihinsel engelli çocuklara sosyal yönden yapılacak destek, çocuğu tedavi edici ve daha sonra oluşacak olumsuzlukları önleyecek özelliktedir.

 • 1

  ARALIK

  DOĞDUĞU TOPRAKLARDA AKİF VE SAFAHAT

  Kitap Okuma Halkaları Faaliyetimiz kapsamında bu ayki ikinci kitabımız: Safahat. Safahat ile birlikte Akif'in ayak izlerini takip edip doğduğu topraklara ve çocukluğunu geçirdiği eve gittik.

 • 1

  ARALIK

  ŞANLIURFA GENÇLİK MERKEZİ GENÇ DÖNÜŞÜM KÖŞESİ OLUŞTURDU

  Genç Dönüşüm Projesi kapsamında atık malzemeler kullanarak gönüllü gençlerle birlikte “ Genç Dönüşüm Köşesi” oluşturduk.

 • 30

  KASIM

  “SICAK ELLER ISINAN KALPLER” PROJESİ

  Bartın Gençlik Merkezi olarak “Sıcak Eller Isınan Kalpler” Projemiz kapsamında Gençlik Liderlerimiz ve gönüllü gençlerimizle birlikte '' İyiliklerimiz Kalpleri Isıtıyor '' sloganı ile ''Sıcak Eller Isınan Kalpler'' projemizi başlattık.

 • 29

  KASIM

  AFYONKARAHİSAR GENÇLİK MERKEZİNDEN ENGELLİ ÇOCUKLARA DESTEK

  Afyonkarahisar Gençlik Merkezi Gençlerin İyilik ağacı Projesi kapsamında engelli çocuk ve gençlerin sosyal entegrasyonuna destek çalışmalarını sürdürüyor.

 • 28

  KASIM

  MERKEZİM HER YERDE İLE BEKLENEN PAZARTESİ

  Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Ahmetli Gençlik Merkezindeki gönüllü üniversiteli gençler, ”Merkezim Her Yerde” faaliyeti kapsamında Gölmarmara Atatürk İlkokulu bahçesini geleneksel oyunları ile renklendirdi. Hafta sonu yapılan yoğun çalışma, haftanın ilk günü öğrencileri okul bahçesinde sürprizle karşıladı. Öğrenciler hem gençlere hem Manisa Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’ne teşekkür etti.

 • 28

  KASIM

  GÖNÜLDAŞLARIN MİNİKLERE MORAL ZİYARETİ

  Gençlerin İyilik Ağacı kapsamında gönüldaşlarımızla düştük yollara. Karabük Eğitim ve Araştırma Hastahanesi çocuk servisindeki miniklerimize ziyarette bulunduk.

 • 28

  KASIM

  TOPRAKTAN SOFRAYA ‘’ÜRETEN GENÇLİK’’

  Günümüzde şehir hayatında yaşayan üretmeyen ve tüketen gençlerin köy hayatını görerek ve yaşayarak üretim sürecinin içinde bulunması ve üretim sonrası elde dilecek hasat ile yapılacak ürünlerle ihtiyaç sahiplerine ulaştırılması için “Topraktan Sofraya Üreten Gençlik” projesi hayata geçirdik.

 • 7

  KASIM

  MERKEZİM HER YERDE BEYDAĞI

  Malatya Beydağı Gençlik Merkezi olarak gönüllü gençlerimiz ile birlikte Merkezim Her Yerde Projesi kapsamında Kale ilçemizde bulunan İzollu Çok Programlı Anadolu Lisesini ziyaret ettik.

 • 7

  KASIM

  MERKEZİM HER YERDE MUŞ

  Muş Gençlik Merkezi olarak gönüllü gençlerimiz ile birlikte Merkezim Her Yerde Projesi kapsamında Sungu Beldemizde bulunan Sungu Ortaokulunu ziyaret ettik.

 • 6

  KASIM

  OKU

  Gençlik okutturmaya devam ediyor.