BAKAN KASAPOĞLU’NDAN YÜCEL SEÇKİNER İÇİN TAZİYE

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden eski Spordan Sorumlu Devlet Bakanlarımızdan Yücel Seçkiner için taziye mesajı yayınladı.

  Haberi Oku

  KASAPOĞLU VE ÖZDEMİR’DEN UEFA BAŞKANI CEFERİN’E ZİYARET

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu ve Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, beraberindeki heyet ile birlikte UEFA Başkanı Aleksander Ceferin'i ziyaret etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN FİLENİN EFELERİ’NE TEBRİK TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2019 CEV Avrupa Altın Lig Dörtlü Finali’nde şampiyon olan A Milli Erkek Voleybol Takımı’nda baş antrenör Nedim Özbey ile Federasyon Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ı telefonla arayarak tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU BELARUS’TA SPORCU KÖYÜNÜ ZİYARET ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2. Avrupa Oyunları’nın düzenlendiği Belarus’un başkenti Minsk'te milli takım kafilesinin konakladığı sporcu köyünü ziyaret etti. Milli sporcular bir araya gelerek onlarla sohbet eden Bakan Kasapoğlu, sporculara başarı diledi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU AVRUPA OYUNLARI AÇILIŞ TÖRENİNİ İZLEDİ

  2. Avrupa Oyunları, ev sahibi Belarus’un başkenti Minsk'te gerçekleştirilen açılış töreniyle başladı. Töreni, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu da izledi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ANADOLU EFES’E TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2018 – 2019 Sezonu Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi Şampiyonu Anadolu Efes’i tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU; “ÜRETEN, DÜŞÜNEN VE SORGULAYAN BİR GENÇLİK İSTİYORUZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Üreten, düşünen ve sorgulayan bir gençlik istiyoruz. Girişimcilik ruhunun gençlerimizde var olması en büyük temennilerimizden. Projesi olan gençlerimizi geleceğe hazırlama gayretlerimiz var. İnovasyonla ilgili devam eden proje desteklerimizi bu yıl artırarak sürdüreceğiz.” dedi.

  Haberi Oku

  KYK’LI GENÇLERLE BOĞAZ TURU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünün İstanbul'daki kız yurtlarında kalan üniversite öğrencileriyle boğaz turunda bir araya geldi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, YAZ SPOR OKULU AÇILIŞINDA GENÇLERLE BULUŞTU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Bayrampaşa Çetin Emeç Stadı'nda düzenlenen Gençlik ve Spor Bakanlığı Yaz Spor Okulu açılışını yaptı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ÖZKAN BALTACI’YA KUTLAMA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Bursa’da düzenlenen Süper Lig Yarışmalarında çekiç atmada 77.54'lük derecesiyle Tokyo 2020 Olimpiyatları’nda mücadele etmeye hak kazanan Özkan Baltacı’yı tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU PENDİK’TE GENÇLERLE BULUŞTU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Pendik Belediyesi Gençlik Kampı’nda gençlerle bir araya geldi, sorunlarını dinledi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU “SPORU YAYGINLAŞTIRACAĞIZ VE BAŞARILI SPORCULAR YETİŞTİRECEĞİZ”

  Silivri'de amatör spor kulüplerinin yönetici, antrenör ve sporcularıyla bir araya gelen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Silivri'ye kapalı yüzme havuzu yapılacağının müjdesini de verdi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU ÖĞRENCİLERE MORAL VERDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) Başkanlığınca düzenlenen Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) kapsamında sınava giren gençler ve aileleriyle buluştu.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI’NDAN “GÖNÜLLÜLÜK” SEFERBERLİĞİ

  2019 yılını "Gönüllülük Yılı" olarak ilan eden Gençlik ve Spor Bakanlığı, 43 başlık altında eylem planı hazırladı.

  Haberi Oku

  "SPORUN DEVLERİ BULUŞUYOR" ÖDÜL TÖRENİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ankara’da düzenlenen "Sporun Devleri Buluşuyor" ödül törenine katıldı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ŞEREF HAS İÇİN TAZİYE MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Türk sporunun önemli ismi ve Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Şeref Has’ın vefatı dolayısıyla taziye mesajı yayımladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER