57. ALAY’A VEFA

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Çanakkale Kara Savaşları'nın 104'üncü yılı etkinlikleri kapsamında "57. Alaya Vefa Yürüyüşü" düzenledi. Binlerce gencin katıldığı yürüyüşe katılan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Bu cennet toprakları vatan kılan ecdadın açtığı bu yolda bu aziz coğrafyayı, bu cennet vatanı inşallah gençlerimizle birlikte ilelebet payidar kılacağız” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, “FİDAN DİKİM VE UÇURTMA ŞENLİĞİ”NE KATILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, amaçlarının, binaların gölgesinde var olma savaşı veren gençlerle, çevrenin, yeşilin galip gelmesi mücadelesini daha güçlü kılmak olduğunu vurgulayarak, “Hep birlikte bu dünyanın, insanların hem barış içerisinde, hem kardeşlik içerisinde, daha yeşil bir dünyada, dostça yaşamasına imkan sağlayacağız. Bunun için tüm imkanlarımızı da seferber edeceğiz” dedi.

  Haberi Oku

  "HIZLI AYAKLAR" TANITILDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Ülkemizde genç yaşlı, kadın erkek, engelli engelsiz demeden hep birlikte büyük bir spor seferberliğine imza atacağız. Hızlı Ayaklar o manada hem bizleri eğlendirecek hem de eğitecek" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN 23 NİSAN MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla yayımladığı mesajda, 23 Nisan 1920’de Ankara’da Gazi Mustafa Kemal ve silah arkadaşlarının bir Cuma günü dualarla açtığı Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin, millet egemenliğinin ve bağımsızlığımızın teminatı olarak ilelebet varlığını sürdürmeye devam edeceğini ifade etti.

  Haberi Oku

  "ORGANİZASYONLARDA DÜNYADA ÖNCÜ BİR KONUMDAYIZ"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 55. Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Turu'nun final etabında yaptığı açıklamada “Ülkemizin gerek spor organizasyonları gerek diğer konular açısından dünyada çok öncü bir konumda olduğuna inanıyorum. Halkımızın muazzam bir ilgisi, coşkusu var. Bu noktada da turumuz halkımızla ayrı bir heyecana bürünüyor.” dedi.

  Haberi Oku

  “DÜNYADA EN ÇOK TENİS TURNUVASI DÜZENLEYEN ÜLKELER ARASINDAYIZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye'nin dünyada en çok tenis turnuvası düzenleyen ülkelerden biri olduğunu belirterek, "Teniste 100'ün üstünde uluslararası organizasyon düzenliyoruz. İspanya ve ABD ile en çok tenis turnuvasına ev sahipliği yapan ülkeyiz. Bugün de İstanbul Cup'ın heyecanını yaşıyoruz. Çok güzel bir organizasyona ev sahipliği yapacağımızdan eminim.” dedi.

  Haberi Oku

  "TÜRKİYE HER ZAMAN GELENEKSEL SPOR DALLARININ DESTEKÇİSİDİR"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Önümüzdeki süreçte niteliklerimizi daha da artırarak bütün dünyada bilinirliğimizi, tanınırlığımızı kuvvetlendirici atılımlar için gayret göstereceğiz. Edindiğimiz tecrübe ve birikimlerimizle çalışmalarımızı sürdürmeye devam edeceğiz. Türkiye bütün varlığıyla geleneksel spor dallarının her daim yanındadır ve destekçisidir” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU ŞIRNAKLI ÖĞRENCİLERLE BİRARAYA GELDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Mart ayındaki Şırnak ziyareti sırasında davet ettiği ortaokul öğrencilerini Ankara’da ağırladı.

  Haberi Oku

  MEB İLE İŞBİRLİĞİ PROTOKOLÜ İMZALANDI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Milli Eğitim Bakanlığı ile imzaladıkları işbirliği protokolünün, Türkiye’nin yarınları adına çok önemli olduğunu vurgulayarak, "Gerek ülkemizin sosyal güvenlik harcamaları, gerek sağlık harcamaları, gerekse gençlerimizin, insanlarımızın zihinsel ve bedensel anlamda güçlü olmaları adına sporu tabana yaymak zorundayız" dedi.

  Haberi Oku

  "SPORU DAHA DA YAYGINLAŞTIRACAĞIZ"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sporun çok önemli bir araç ve olgu olduğuna işaret ederek, "Sporu daha da yaygınlaştıracağız" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU MİLLİ GÜREŞÇİLERİ KABUL ETTİ

  Romanya’da düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası’nda madalya kazanan milli güreşçileri kabul eden Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Sporda sadece başarı değil, kişilikte çok önemli. Bu vesileyle sizleri, güreş camiamızı, sporcularımızı hep örnek gösteriyorum. Bu örnekleri daha da çoğaltacağız” dedi.

  Haberi Oku

  "ÜLKEMİZİN ÇITASINI DAHA YUKARILARA TAŞIYACAĞIZ"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Gerek sporda gerekse diğer alanlarda çok daha güçlü bir Türkiye'yi, Sayın Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, 'Dünya 5’ten büyüktür.' diyerek, tüm dünyaya ilan edeceğiz" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU POLAT KEMBOİ ARIKAN’I KUTLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Paris Maratonu’nda kişisel en iyi derecesi olan 2:08.14 süresiyle Tokyo 2020 Yaz Olimpiyat Oyunları’na katılmaya hak kazanan Polat Kemboi Arıkan’ı kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU DERBİYİ EFSANE FUTBOLCULARLA İZLEDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Fenerbahçe Galatasaray maçını Fenerbahçe'nin eski futbolcusu Selim Soydan ile Galatasaray'ın eski futbolcusu Yılmaz Gökdel'le beraber tribünden takip etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ GÜREŞÇİLERE TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Romanya’da düzenlenen Avrupa Güreş Şampiyonası’nda 6’sı altın, 2’si gümüş, 8’i bronz olmak üzere 16 madalya kazanan Milli Güreşçileri tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN FERHAT ARICAN’A TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avrupa Artistik Cimnastik Şampiyonası’nda, paralel aletinde bronz madalya kazanan milli sporcu Ferhat Arıcan’ı kutladı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER