OLİMPİK VE PARALİMPİK SPORCULAR ANTRENMAN İÇİN SAHAYA ÇIKIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, 2021 Yaz Olimpiyat ve Paralimpik Oyunları ile 2022 Kış Olimpiyat ve Paralimpik Oyunlarına hazırlanan Olimpik ve Paralimpik havuzda yer alan milli sporcuların antrenmanlarına devam edebilmesi için tesisleri açıyor. Bakan Kasapoğlu, “Spor camiası olarak enerji ve motivasyonumuzu kaybetmeden çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN BAYRAM MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ramazan Bayramı nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU; YURTLARIMIZDA YURT DIŞINDAN GELEN VATANDAŞIMIZ KALMADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında yurt dışından Türkiye’ye gelen vatandaşların ağırlandığı Gençlik ve Spor Bakanlığı’na bağlı yurtlarda kimsenin kalmadığını bildirdi. Bakan Kasapoğlu, karantina başlangıcından bugüne kadar 76 ildeki yurtlarda 77 bin 441 vatandaşın misafir edildiğini açıkladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU: “TÜRKİYE, KORONAVİRÜSLE DÜNYAYA ÖRNEK GÖSTERİLEN BİR MÜCADELE GÖSTERİYOR”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, gençlerle birlikte, bakanlık yurtlarında kalan vatandaşlar ve yurt personeli için, 81 ilde koronavirüsle mücadeleyi sembolize eden bir ağaç dikim çalışması başlattıklarını bildirdi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU: “76 İLDEKİ YURTLARDA 9 BİN 700 VATANDAŞIMIZ GÖZLEM ALTINDA”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yurt dışından gelen vatandaşların 14 günlük karantina süreçlerini geçirdikleri 76 ildeki yurtlarda 9 bin 700 vatandaşın bulunduğunu, 67 bin 547 vatandaşın ise evlerine uğurlandığını açıkladı.

  Haberi Oku

  19 MAYIS’IN 101’İNCİ YILINDA İLK TÖREN ANITKABİR’DE

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, beraberindeki heyetle 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Anıtkabir'de düzenlenen törene katıldı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU KORONAVİRÜS KAHRAMANLARI İÇİN YAZILAN MEKTUPLARI BAKAN KOCA’YA İLETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın, koronavirüs ile mücadelede ön saflarda yer alan başta sağlık çalışanları olmak üzere tüm kahramanlara yönelik olarak gençler arasında düzenlediği mektup yarışması sonuçlandı. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, iki kategoride yapılan ve 7 bin 562 mektup arasından birinci seçilen mektupları Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’ya iletti.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI 19 MAYIS COŞKUSUNU EVLERE GETİRİYOR

  Koronavirüs salgını nedeniyle 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı coşkusu bu yıl yapılacak canlı ve özel yayınlarla evlerde yaşanacak.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN 19 MAYIS MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, ‘’Hedefimiz gelişmiş demokrasisi ve hukuk düzeniyle; bilimde, sanatta, sporda ve hayatın her alanında daha güçlü ve daha mutlu bir Türkiye’dir. Bu hedefe yürürken en büyük gücümüz ve güvencemiz gençlerimizdir’’ dedi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞI, HAZİRAN AYI BURS VE KREDİ ÖDEMELERİNİ BAYRAM ÖNCESİ YATIRMAYA BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, 6-10 Haziran’da yatması gereken haziran ayı burs ve kredi ödemelerini, yükseköğrenim öğrencilerinin hesaplarına bayram öncesi yatırmaya başladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MUSTAFA CENGİZ’E GEÇMİŞ OLSUN TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, mide kanaması geçiren Galatasaray Kulübü Başkanı Mustafa Cengiz’in oğlunu arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU GENÇLİK HAFTASINDA TEMSİLCİ GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 15-21 Mayıs Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında 81 il ve Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden temsilci gençlerle video konferans aracılığıyla bir araya geldi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK HAFTASI BAŞLADI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı ile Gençlik Haftası kapsamında Anıtkabir'i ziyaret etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU: “ADANALI TARAFTARLARIMIZIN TALEPLERİ VE ADANALI SPORSEVERLERİN MUTLULUĞU BİZLER İÇİN ÖNEMLİ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Adana’da yapımı devam eden yeni stadyumdaki koltukların renk seçimine ilişkin yaptığı açıklamada, taraftarların talepleri için her türlü fedakarlığı yapacaklarını kaydetti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN AHMET NUR ÇEBİ’YE ‘GEÇMİŞ OLSUN’ TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testinin pozitif çıkması nedeniyle evinde karantinada bulunan Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi’yi telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerini iletti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU: ‘’2020 TOKYO’NUN ERTELENMESİ ÇITAYI YÜKSELTMEMİZ ADINA BİR İMKAN OLACAK’’

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2020 Tokyo Olimpiyat ve Paralimpik Oyunlarının önümüzdeki yıla ertelendiğini hatırlatırken, ‘’Bu inşallah bizler için bir enerji depolama, çıtayı yükseltmek adına bir imkan olacak. Ben bunu görüyorum" dedi.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER