HABERARŞİVİ
 • 15

  ŞUBAT

  BAKAN DR. MEHMET KASAPOĞLU HATAY’DA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "2002 öncesiyle 2002 sonrasını karşılaştırdığımızda spor ve gençlik başta olmak üzere hükümetimiz pek çok alanda devrim niteliğinde faaliyetler gerçekleştirdi. Bundan sonraki süreçte de ilgili faaliyetlerimizi çok daha yukarılara taşıma gayreti ve kararlılığı içerisindeyiz" dedi.

 • 15

  ŞUBAT

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN FURKAN AKAR’A TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Bosna Hersek'in Saraybosna ve Doğu Saraybosna şehirlerinde düzenlenen 2019 Avrupa Gençlik Olimpik Kış Festivali'nde (EYOF 2019) kısa mesafe buz pateni 1500 metrede bronz, 500 metrede ise gümüş madalya kazanan milli sporcu Furkan Akar’ı kutladı.

 • 15

  ŞUBAT

  BAKAN DR. MEHMET KASAPOĞLU’NDAN HATAY’A MÜJDELER

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, Hatay’da yapımına devam edilen Hatay Stadyumu ile Hatay Spor Salonu’nun bu yıl içerisinde tamamlanıp kullanıma açılacağını söyledi. Bakan Kasapoğlu ayrıca, İskenderun’da da gençlik merkezi, semt sahaları ve butik havuz yapılacağının müjdesini verirken, Üniversite bünyesinde bir gençlik kampı açma kararı aldıklarını bildirdi.

 • 12

  ŞUBAT

  BAKAN KASAPOĞLU “USTA”YI İZLEDİ

  Sultan 2. Abdülhamid'in vefatının 101. yıl dönümü kapsamında sergilenen “Usta” adlı tiyatro oyununu izleyen Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Abdülhamid, yalnızca içinde bulunduğu medeniyet havzasının değil, bütün dünya mazlumlarının ümidi ve umudu olmayı bize öğretmiştir” dedi.

 • 10

  ŞUBAT

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN MİLLİ KARATECİLERE TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 46. Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Avrupa Karate Şampiyonası'nda 16 madalya kazanarak Avrupa şampiyonu olan milli karatecileri tebrik etti.

 • 9

  ŞUBAT

  BAKAN KASAPOĞLU, ANKARA TOHM'DA İNCELEMELERDE BULUNDU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ankara'daki Türkiye Olimpiyat Hazırlık Merkezi'nde (TOHM) incelemelerde bulundu. Bakan Kasapoğlu, burada yaptığı açıklamada "Hem sporu tabana yayma hem de ulusal ve uluslararası sportif başarı için tüm ekibimizle, enerjimizle ve motivasyonumuzla bir arada çalışıyoruz" dedi.

 • 8

  ŞUBAT

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN 3 BİN 243 SÜREKLİ İŞÇİ ALIMI MÜJDESİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, bakanlığına bağlı il ve ilçe müdürlüklerinde çalıştırılmak üzere 3 bin 243 sürekli işçi alımı yapacaklarını duyurdu.

 • 7

  ŞUBAT

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN FATİH TERİM'E TAZİYE ZİYARETİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, babası vefat eden Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e taziye ziyaretinde bulundu. Bakan Kasapoğlu, Talat Terim'in Adana Asri Mezarlığı Camii'nde düzenlenen cenaze törenine de katıldı.

 • 7

  ŞUBAT

  BAKAN KASAPOĞLU: “SPORUN TABANA YAYILMASINI ÖZELLİKLE ÖNEMSİYORUZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sporun tabana yayılmasını ve sporun okul öncesi başlayan bir eğitim süreciyle hayat boyu devam eden bir süreç olmasını özellikle önemsediklerini vurgularken, bu noktada ülke genelinde hızla devam eden çok ciddi çalışmaları olduğunu dile getirdi.

 • 7

  ŞUBAT

  BAKAN KASAPOĞLU: “GENÇLİĞE DOKUNAN HER İŞE VARIZ”

  TRT’nin yeni dizisi Tek Yürek’in gala gecesine katılan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Sporun iyileştirici gücüne bu kez bir hikâye vesilesiyle şahitlik edeceğiz. Gerçek bir başarı hikâyesi bu. Bakanlık olarak spora, sanata, bilime özendiren bütün yapımların destekçisi olacağız” dedi.

 • 6

  ŞUBAT

  BAKAN KASAPOĞLU ŞAMPİYON GÜREŞÇİLERİ KABUL ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Milli güreşçiler Taha Akgül ve Rıza Kayaalp ile bir araya geldi.

 • 6

  ŞUBAT

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN FATİH TERİM’E TAZİYE

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim’in vefat eden babası Talat Terim için taziye mesajı yayımladı.

 • 4

  ŞUBAT

  BAKAN KASAPOĞLU RICCARDO FRACCARI’YI KABUL ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Beyzbol ve Softbol Konfederasyon Başkanı Riccardo Fraccarı ile bir araya geldi.

 • 3

  ŞUBAT

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN ÇAKMAK'A TAZIYE TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ampute Futbol Milli Takım kaptanı Osman Çakmak’ı telefonla arayarak taziyelerini iletti.

 • 3

  ŞUBAT

  KASAPOĞLU; “SPOR SALONLARINI GENÇLER DOLDURACAK, BİZLER YENİLERİNİ YAPACAĞIZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İstanbul’da çeşitli spor organizasyonlarına katıldı, genç sporcularla vakit geçirdi. Kasapoğlu, spor salonlarının gençlerle güzel olduğunu belirterek, “Salonlarımızı gençler dolduracak, bizler yenisini yapacağız” dedi.