BAKAN KASAPOĞLU’NDAN FURKAN ÖZBEK’E TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençler ve U23 Avrupa Halter Şampiyonası'nda altın madalya kazanarak Avrupa rekoru kıran milli sporcu Muhammed Furkan Özbek'i tebrik etti.

  Haberi Oku

  “GENÇLERİMİZİN DÜNYAYLA KURACAĞI DOĞRU İLETİŞİM BUNDAN SONRAKİ SÜREÇTE ÇOK ÖNEMLİ"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye’nin hiç hak etmediği halde maruz kaldığı haksızlıkların, algı operasyonlarının son günlerde görüldüğüne anımsatarak, “O yüzden ki gençlerimizin dünya ile kuracağı doğru iletişim bundan sonraki süreçte bizler için çok önemli" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU BEŞİKTAŞ’IN YENİ BAŞKANI AHMET NUR ÇEBİ’Yİ TEBRİK ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nda Beşiktaş Kulübü Başkanlığı’na seçilen Ahmet Nur Çebi’yi kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU ISSF HEYETİYLE BİR ARAYA GELDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İslami Dayanışma Spor Federasyonu (ISSF) Denetim ve Koordinasyon Kurulu Başkanı Ahmed Mohamed Fouly ve beraberindeki heyet ile bir araya geldi.

  Haberi Oku

  “TOKYO 2020’DE TÜRKİYE'NİN MÜHRÜNÜ GÜÇLÜ BİR ŞEKİLDE VURACAĞIZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Artistik Cimnastik Dünya Şampiyonası'nda başarılı olan milli sporcuları kabulünde, “Tokyo için tüm imkanlarla sizlerin yanındayız. Tokyo için ne gerekiyorsa yapacağız. İnanıyoruz ki birlikte Tokyo'da Türkiye'nin mührünü güçlü bir şekilde vuracağız” dedi.

  Haberi Oku

  ŞIRNAK UYAFA TAKIMI, BARCELONA'DA İKİNCİLİK KUPASINI KALDIRDI

  Uluslararası Yetenek Avcısı Futbol Akademisi Şırnak takımı, İspanya'da düzenlenen Costa Brava Futbol Turnuvası'nda ikinci oldu. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Şırnak UYAFA Takımı’nı yayımladığı mesajla tebrik etti.

  Haberi Oku

  “HİÇBİR GÜÇ, BAŞARISIYLA MEHMETÇİĞİNE DESTEK VEREN SPORCULARIN ÖNÜNE GEÇEMEYECEKTİR"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, başarılarının ardından gözyaşıyla, sevgisiyle kahraman Mehmetçiğimize selam eden tüm sporcuları selamlayarak, “Bilsinler ki sporcularımızın selamı Mehmetçiğimizin gönlüne, kalbine ulaşmıştır. Hiçbir güç, başarısıyla Mehmetçiğine destek veren, Mehmetçiği sevgiyle, hürmetle selamlayan sporcuların önüne geçemeyecektir" dedi.

  Haberi Oku

  "ALGI OPERASYONLARINA EN GÜZEL CEVABI HALKIMIZ VERİYOR"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye’nin teröre karşı global düzeyde vermiş olduğu mücadele sebebiyle itibarsızlaştırılmaya çalışıldığını dile getirerek, “Milli takımımızın son karşılaşmalardaki futbolcularımızın sevinci vesilesiyle samimi bir şekilde ifade ettikleri selamın nerelere çekildiğini hep birlikte gördük. Millet olarak tıpkı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonraki süreçte de hiçbir oyuna asla prim vermeyeceğimize inanıyoruz" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN TSK MİLLİ TAKIMI SPORCULARINA DESTEK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Uluslararası Askeri Sporlar Konseyi’nce düzenlenen Dünya Askeri Olimpiyat Oyunları’nda mücadele edecek milli sporcularımıza başarılar diledi.

  Haberi Oku

  GENÇLİK ARAŞTIRMALARI DERGİSİ 18. SAYISI YAYIMLANDI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Araştırmaları Dergisi’nin 18’ inci sayısında çok çeşitli gençlik konuları işleniyor.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN UEFA’YA SERT TEPKİ: “AKLA UYMAZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, UEFA'nın A milli futbolcuların Arnavutluk ve Fransa maçlarında asker selamı vermesiyle ilgili soruşturma başlatmasına tepki göstererek, “Akla uymaz. Mantıksız olur. Böyle bir hata yapacaklarını zannetmiyorum" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ ATICI CEVAT KARAGÖL’E TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avustralya'da düzenlenen Para Atıcılık Dünya Şampiyonası'nda 50 metre tabanca kategorisinde 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları'na katılma hakkı elde eden Cevat Karagöl’ü kutladı.

  Haberi Oku

  ‘’SPORDA ÇOK BEREKETLİ BİR DÖNEM YAŞIYORUZ’’

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ‘’Sporda çok bereketli bir dönemi yaşıyoruz. Bokstaki başarılar, golboldaki şampiyonluk bizi gururlandıran çok önemli faktörler oldu" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN FRANSIZ MEVKİDAŞINA FOTOĞRAFLI TEPKİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Barış Pınarı Harekatı'nda görev yapan Mehmetçiğe destek olmak için asker selamı veren milli futbolculara UEFA'nın ceza uygulamasını isteyen Fransa Spor Bakanı Roxana Maracineanu'ya tepki göstererek, "Griezmann'ın asker selamına ses çıkarmayanlar, milli futbolcularımızın güzel selamından başka anlamlar çıkarmaya çalışıyor” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU ENVER CENK ŞAHİN'İ KABUL ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Barış Pınarı Harekatı'na destek verdiği paylaşımdan sonra, Almanya İkinci Futbol Ligi takımlarından Saint Pauli tarafından kadro dışı bırakılan Enver Cenk Şahin'i bu davranışı nedeniyle vesilesiyle linç edenlerin, sportif yaşamı noktasında kariyerini bölmek isteyenlerin haksızlık ettiklerini vurguladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN AYHANCAN GÜVEN’E TEBRİK TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Porsche Carrera Kupa Fransa'da ikinci kez şampiyon olan Milli otomobil sporcusu Ayhancan Güven’i telefonla arayarak tebrik etti.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER