‘’MARMARİS RALLİSİ’Nİ DÜNYANIN TÜM TURİZM ÜLKELERİNE MEYDAN OKURCASINA YAPTIK’’

  Marmaris’te düzenlenen Dünya Ralli Şampiyonası'nın (WRC) 11. ayağı Türkiye Rallisi'nde dereceye giren pilotlara kupaları törenle verildi. Ralliyi birincilikle tamamlayan Fransız pilot Sebastien Ogier, kupasını Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun elinden aldı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU FIA BAŞKANI JEAN TODT İLE GÖRÜŞTÜ

  Marmaris'te düzenlenen Dünya Ralli Şampiyonası'nın (WRC) 11. ayağı Türkiye Rallisi'ne katılan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, final yarışları öncesi Uluslararası Otomobil Federasyonu (FIA) Başkanı Jean Todt ile bir araya geldi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ABDÜLKADİR ÖMÜR’E ‘GEÇMİŞ OLSUN’ TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Almanya’da menisküs ameliyatı olan Milli futbolcu Abdülkadir Ömür’ü telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU CAN ÖNCÜ’YE GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİNDE BULUNDU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Moto3 Şampiyonası San Marino ayağının serbest antrenmanında kaza yapan Milli motosikletçi Can Öncü'yü telefonla arayarak geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ YÜZÜCÜLERE TEBRİK TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İngiltere'de düzenlenen Dünya Paralimpik Yüzme Şampiyonası’nda 50 metre sırtüstü finallerinde yarışan Sümeyye Boyacı, Sevilay Öztürk ve Beytullah Eroğlu’nu telefonla arayarak tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, GENÇLİK VE SPOR UZMAN VE UZMAN YARDIMCILARIYLA BİR ARAYA GELDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Çorumda düzenlenen Gençlik ve Spor Uzman ve Uzman Yardımcılarına Yönelik İstişare Kampı Programına katılarak bakanlık personeliyle bir araya geldi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ÇORUM’A STAT VE SPOR SALONU MÜJDESİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Çorum’da yapımı tamamlanan 15 bin kişilik stadı devralacaklarını söyledi. Bakan Kasapoğlu, belediye tarafından inşaatı süren spor salonunu da devralacaklarını belirterek, “Çorum'daki havuz inşaatına da başladık. Çorum'u spor noktasında bir marka şehir yapmak için tüm Çorum halkını tesislere davet edeceğiz” dedi.

  Haberi Oku

  MİLLİ YÜZÜCÜ SEVİLAY ÖZTÜRK DÜNYA ÜÇÜNCÜSÜ OLDU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İngiltere’de düzenlenen Dünya Paralimpik Yüzme Şampiyonası’nda S5 kategorisi 50 metre kelebek stilde bronz madalya kazanan Sevilay Öztürk’ü tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ BOKSÖRLERE TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Gençler Avrupa Boks Şampiyonası'nda 1 altın, 2 gümüş ve 1 bronz olmak üzere toplam 4 madalya kazanan milli sporcularımızı tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN FİLENİN SULTANLARINA TAM DESTEK

  2019 Kadınlar Avrupa Voleybol Şampiyonası finalinde Sırbistan ile karşılaşarak turnuvayı ikinci bitiren milli voleybolculara tribünden destek olan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Şampiyon olamadık belki ama şampiyon olmuş kadar olduk. Çünkü sporcularımız son saniyeye kadar inançlarını ve motivasyonlarını hiçbir şekilde kaybetmedi” dedi.

  Haberi Oku

  GENÇLER 30 SAATLİK "DİJİTAL MARATONDA" YARIŞTI

  Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından "Gönüllülüğün Dijital Hali" sloganı ile gerçekleştirilen Genç Hackathon, 30 saatlik maratonun ardından tamamlandı. Dereceye giren gençlere ödüllerini veren Bakan Kasapoğlu, bu çalışmanın gençleri yarınlara hazırlamayı amaçladığını belirterek, “Bakanlık olarak, amacımız ülkemizi daha güçlü bir şekilde yarınlara taşımaktır” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN KADIN GOLBOL MİLLİ TAKIMINA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İspanya’da düzenlenen uluslararası turnuvada 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları'na kota alma hakkı elde eden Kadın Golbol Milli Takımı’nı kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU AŞURE DAĞITTI

  Muharrem ayı dolayısıyla gönüllü gençlerle birlikte Ankaralılar’a aşure ikram eden Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, "Muharrem ayı gerçekten bize birliği, beraberliği, bir arada olmayı çok güçlü bir şekilde öğütleyen bir ay" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ BASKETBOLCULARA TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avrupa Şampiyonası üçüncülük maçında Almanya'yı 76-65 yenerek bronz madalya kazanan Tekerlekli Sandalye Basketbol Erkek Milli Takımı’ı kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ TEKVANDOCULARA TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avrupa Ümitler Tekvando Şampiyonasında 3 altın, 4 gümüş ve 5 bronz olmak üzere 12 madalyayla tamamlayarak erkekler, kadınlar ve genel klasmanda Avrupa ikincisi olan milli tekvandocuları kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN TEKERLEKLİ SANDALYE BASKETBOL MİLLİ TAKIMI’NA TEBRİK TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Avrupa Şampiyonası’nda yarı finale kalan ve Tokyo 2020 Paralimpik Oyunları’na katılma başarısı gösteren Tekerlekli Sandalye Basketbol Milli Takımı’nda antrenör Ahmet İlker Akın’ı telefonla arayarak tebrik etti.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER