BAKAN KASAPOĞLU'NDAN MADALYA KAZANAN GÜREŞÇİLERE TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 47. Uluslararası Yaşar Doğu Serbest Güreş Turnuvası'nda şampiyon olan Serbest Güreş Milli Takımı ve aynı turnuvada ikinci olan Kadın Güreş Milli Takımı'nı tebrik etti.

  Haberi Oku

  “GENÇLERİMİZ ÜZERİNDE KİRLİ EMELLERİ OLANLARA GEÇİT VERMEYECEĞİZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, FETÖ'nün Türkiye'den çalmak istediği en kıymetli hazinenin gençlik olduğunu belirterek, ‘’Bizler de inşallah gençlerimiz üzerine kirli emelleri olanlara hiçbir zaman hiçbir şekilde geçit vermeyeceğiz " dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ ATLETLERE TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İsveç’te düzenlenen Avrupa 23 Yaş Altı Atletizm Şampiyonası'nı 2 altın ve 3 gümüş olmak üzere 5 madalya ile tamamlayan Milli Atletleri tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN NAZMİYE MURATLI’YA TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Kazakistan'ın başkenti Nur Sultan'da düzenlenen Para Halter Dünya Şampiyonası’nda gümüş madalya kazanan milli sporcu Nazmiye Muratlı’yı kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN AYHANCAN GÜVEN’E TEBRİK TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Silverstone pistinde koşulan Porsche Mobil1 Supercup dördüncü ayağında birinci olan Ayhancan Güven’i telefonla arayarak tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’DAN ÜNİVERSİTELER YAZ SPOR OYUNLARI’NDA MADALYA KAZANAN SPORCULARA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 30. Dünya Üniversiteler Yaz Spor Oyunları'nda 14 madalya kazanan sporcuları kutladı.

  Haberi Oku

  AÇIKLAMA

  Gençlik ve Spor Bakanlığı, Eryaman Stadyumu’nun tahsisi ile ilgili olarak bazı basın ve yayın organlarında yer alan haberler üzerine yazılı bir açıklama yaptı.

  Haberi Oku

  "SREBRENİTSA'DAN BUGÜNE, HEPİMİZ ŞEHİT AİLELERİYİZ"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Srebrenitsa soykırımının 24. yıl dönümünde düzenlenen anma programına katıldı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU MİLLİ MOTOSİKLETÇİ TOPRAK RAZGATLIOĞLU’NU KABUL ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Dünya Süperbike Şampiyonası'nın İngiltere'deki 8. ayağında ikinci olan milli motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu'yla bir araya geldi.

  Haberi Oku

  BAŞPEHLİVAN’A ALTIN KEMERİNİ, BAKAN KASAPOĞLU TAKTI

  658. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde başpehlivanlığı kazanan Ali Gürbüz'ün altın kemerini, Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu taktı. 


  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU ALİ GÜRBÜZ’Ü TEBRİK ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, Edirne'de bu yıl 658'ncisi düzenlenen Tarihî Kırkpınar Yağlı Güreşleri'nde finalinde rakibi Orhan Okulu'yu yenerek başpehlivanlığı kazanan Ali Gürbüz’ü kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN MİLLİ OKÇULARA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Okçuluk Dünya Kupası 4. ayak yarışmalarını 4 altın madalyayla tamamlayan milli okçuları kutladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU; “AMACIMIZ TÜRKİYE’NİN BİR SPOR ÜLKESİ OLMASI”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2. Avrupa Oyunları’nda madalya kazanan milli sporcularla bir araya geldi. Bakan Kasapoğlu, Türkiye’nin bir spor ülkesi olması için çalışmalar yaptıklarını belirterek, “Modern tesislerimizi toplumun her kesimiyle buluşturup, daha yoğun bir şekilde kullanacağız. Hedefimiz hem spor yapan bir ülke olmak hem de sporda başarıyı pek çok branşta yakalamak.” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ YÜZÜCÜ BERİL BÖCEKLER’E TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Rusya’da düzenlenen Avrupa Gençler Yüzme Şampiyonası'nda 1500 metre serbestte gümüş madalya kazanarak 2020 Tokyo Olimpiyatları'na katılma hakkı elde eden Beril Böcekler için tebrik mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN YOZGATLI GENÇLERE İKİNCİ MÜJDE

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Yozgat'ta evden getirdikleri eski halı ve kilimleri sererek "halı saha" görünümü verdikleri alanda futbol oynayan çocukların halı saha hayalini gerçekleştirdi. Bakan Kasapoğlu, Yozgatlı gençlere bir de basketbol sahası müjdesi verdi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU MİLLİ ESKRİMCİLERİ KABUL ETTİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, milli eskrimci Deniz Selin Ünlüdağ ve Nisanur Erbil'i makamında kabul etti.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER