GÖZTEPE EVİNE DÖNÜYOR, YENİ STADYUMU KAPILARINI AÇIYOR

  Göztepe’nin yeni stadyumu Gürsel Aksel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi, Pazar günü oynanacak Beşiktaş maçı ile açılıyor. Açılışa katılacak olan Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önderliğinde 2002 yılından bu yana tesisleşmede adeta bir devrime imza attıklarını belirterek, “Dünya ile rekabet edebilecek tam donanımlı bir tesisi daha İzmirlilerin hizmetine sunuyoruz” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN HİDAYET TÜRKOĞLU’NA ZİYARET

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı Hidayet Türkoğlu’nu ziyaret etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN TAHA AKGÜL’E ‘GEÇMİŞ OLSUN’ ZİYARETİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Milli Takım kampında antrenman sırasında yaşadığı sakatlığın ardından ameliyat olan Milli Güreşçi Taha Akgül’ü evinde ziyaret etti.

  Haberi Oku

  ‘’TOKYO 2020’DEN UMUDUMUZ BÜYÜK’’

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ‘’ Antalya'da pazar günü halter, satranç ve atletizm branşındaki sporcularla bir araya geldik, bugün de tekvandoya gönül vermiş sporcularımızla beraberiz. Tokyo 2020'de sizlerden ümidimiz, umudumuz çok büyük. İnanıyoruz ki bizi yine mahçup etmeyeceksiniz" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU: "BÜROKRATİK KARMAŞALARIN ÖNÜNE GEÇTİK"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, sporcuların hedeflerini gerçekleştirmelerini sağlamak için tüm imkanları seferber ettiklerini belirterek, "Bürokratik birtakım karmaşalar vardı, yönetmelik değişikliğiyle bunun önüne geçtik." dedi.

  Haberi Oku

  SPOR KULÜPLERİ VE FEDERASYONLARI ÇALIŞTAYI SONA ERDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, çok bereketli, verimli bir çalıştay gerçekleştirdiklerini belirterek, “ Sporun tüm yönlerini enine boyuna tartıştık, tüm konuları konuştuk. Şunu da belirttik; bu çalıştay toplandık bitti değil, bir başlangıç olacak. Neyin başlangıcı olacak? Yeni atılımların, yeni gelişmelerin yeni bir takım açılımların başlangıcı olacak” diye konuştu.

  Haberi Oku

  "ÇALIŞTAYIMIZIN BEKLENİLENİN DE ÖTESİNDE BİR VERİMLE SONUÇLANACAĞINA İNANIYORUZ"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Ankara’da düzenledikleri Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı'nın, beklenilenin ötesinde verimle sonuçlanacağına inandığını söyledi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ BUZ HOKEYCİ SİDRE ÖZER İÇİN TEBRİK MESAJI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İsviçre’de düzenlenen 3. Kış Gençlik Olimpiyat Oyunları'nda Karışık Buz Hokeyi disiplininde bronz madalya kazanan Sidre Özer için tebrik mesajı yayımladı.

  Haberi Oku

  "SORUNLARI HATALARLA YÜZLEŞEREK ÇÖZECEĞİZ"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, ''Bugüne kadar belki de kronikleşen sorunların konuşulmasıyla, masaya yatırılmasıyla bir süreci, inşallah sorunları hatalarla yüzleşerek çözeceğiz. Bundan sonraki süreçte hem idari anlamda hem mali anlamda disipline edilmiş bir anlayışla camiamıza egemen kılma noktasında da çalışacağız” dedi.

  Haberi Oku

  SPOR KULÜPLERİ VE FEDERASYONLARI YASASI TBMM’YE GELİYOR

  Gençlik Ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, “Spor Kulüpleri ve Federasyonları Yasası”nı Türkiye Büyük millet Meclisi’ne taşıyacaklarını açıkladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN MERİH DEMİRAL'A GEÇMİŞ OLSUN TELEFONU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Juventus'un Roma ile karşı karşıya geldiği maçta sakatlanan Milli Futbolcu Merih Demiral'ı telefonla arayarak, geçmiş olsun dileğinde bulundu.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN FİLENİN SULTANLARI'NA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 2020 CEV Tokyo Olimpiyatları Avrupa Kıta Elemeleri final karşılaşmasında Almanya'yı 3-0 mağlup eden Milli Kadın Voleybol Takımı'nı tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU: “KULÜPLERİMİZ VE FEDERASYONLARIMIZIN SORUNLARINA ÇÖZÜM ARAYACAĞIZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, önümüzdeki hafta boyunca düzenleyecekleri “Spor Kulüpleri ve Federasyonları Çalıştayı”nda Türk sporunun mevcut sorunları ve çözüm önerilerinin ele alınacağına işaret ederek, “Spor kulüpleri ve federasyonlarımızın yapısal sorunları ve gelecek stratejilerini 5 gün boyunca tartışacağız” dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU ULUSLARARASI YAŞAR DOĞU GÜREŞ TURNUVASI'NI İZLEDİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Olimpiyat, dünya ve Avrupa şampiyonu merhum milli güreşçi Yaşar Doğu adına bu yıl 48'incisi düzenlenen Uluslararası Yaşar Doğu Serbest ve Kadınlar Güreş Turnuvası’nı izledi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU, GAZETECİLER GÜNÜ’NDE MUHABİR OLDU, SOKAĞA ÇIKTI

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde mikrofonu aldı, sokağa çıkıp vatandaşlarla röportaj yaptı.

  Haberi Oku

  ANTRENÖR EĞİTİMİ MÜFREDAT PROGRAMI GÜNCELLENİYOR

  Antrenör Eğitimi Yönetmeliği’nin Resmi Gazete’de yayımlanarak yürürlüğe girmesinin ardından Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Eğitimi Dairesi Bakanlığınca Ankara’da antrenör eğitimi müfredat programı güncelleme ve geliştirme çalışması başlatıldı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER