MAHALLE TİPİ SPOR SAHALARININ SAYISI HIZLA ARTIYOR

  Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın Spor Toto Teşkilat Başkanlığı aracılığıyla yaptırdığı futbol, basketbol ve voleyboldan oluşan mahalle tipi spor sahalarının sayısı hızla artıyor. Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 81 ilde 2 bin 8 Mahalle Tipi Spor Sahası inşa edildiğini, yapımı devam eden sahalarla birlikte bu sayının 2 bin 650’ye ulaşacağını açıkladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU YENİ PAZAR’DA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu bir dizi toplantılara katılmak ve temaslarda bulunmak üzere geldiği Sırbistan’da Yeni Pazar’ı ziyaret etti. Kendisine sevgi gösterisinde bulunan bölge halkı ile selamlaşan Bakan Kasapoğlu, yaklaşık 2 bin kişinin katılımıyla stadyumda düzenlenen iftar yemeğinde Yeni Pazarlılarla bir araya geldi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU SIRBİSTAN’DA

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Sırbistan'ın başkenti Belgrad'daki temasları kapsamında, Sırp mevkidaşı Vanja Udovicic ile bir araya geldi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU: “SPORUN BİRLEŞTİRİCİ ETKİSİNİ ÖN PLANA ÇIKARMAK İÇİN TÜM PAYDAŞLARA İŞ DÜŞÜYOR”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, temiz spor, doping, adil yarışma koşulları, global spor ekonomisindeki çarpıklıklar, cinsiyet eşitsizliği gibi sporun çözmesi gereken kendi sorunları bulunduğuna dikkat çekti.

  Haberi Oku

  "GENÇLERİMİZ BİZİM EN ÖNEMLİ VARLIĞIMIZ"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye'nin 20 milyon gençle Avrupa'nın en genç nüfusuna sahip ülke olduğuna dikkat çekerek, "Gençlerimizin yarınlara çok daha güçlü hazırlanmaları için tüm kurumlarımızla iş birliği halinde çalışıyoruz" dedi.

  Haberi Oku

  100. YILDA TÜM TÜRKİYE’DE SPORUN BAYRAMI!

  Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün 19 Mayıs 1919'da Samsun'a çıkarak başlattığı milli mücadelenin 100'üncü yıl dönümü, Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın öncülüğünde birçok branşta çeşitli etkinliklerle kutlanıyor.

  Haberi Oku

  KYK’DA RAMAZAN NEŞESİ

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun 2019 yılını “Gönüllülük Yılı” ilan etmesiyle Kredi ve Yurtlar Genel Müdürlüğünce hayata geçirilen sosyal sorumluluk projeleri yeniden tasarlandı ve bu çerçevede tüm yurtlarda ramazan seferberliği başlatıldı.

  Haberi Oku

  “ÇOK PARLAK BİR OLİMPİYAT BİZİ BEKLİYOR"

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, hem tekvando hem de diğer branşlarda 2020'ye yönelik bazı analizler yaptıklarını belirterek, “İnşallah pek çok branşta çok parlak bir olimpiyat bizi bekliyor" dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ‘TEK YÜREK’ DİZİSİ SETİNE ZİYARET

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, İstanbul’da “Tek Yürek” dizisinin setini ziyaret ederek oyuncular ve set ekibiyle bir araya geldi.

  Haberi Oku

  “GENÇLİĞİMİZİN POTANSİYELİNİ VE DİNAMİZMİNİ İYİ DEĞERLENDİRMELİYİZ”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, birlik ve beraberlikle tüm spor branşlarında başarı sağlamak istediklerini belirtirken, "Kalitemizi ve başarımızı nasıl ileri götürürüz çalışmalarını hep birlikte yapacağız" dedi.

  Haberi Oku

  “AMACIMIZ, ÖNCE SPORU TABANA YAYMAK SONRASINDA DA ELİT SPORCU HAVUZUNU GELİŞTİRMEK”

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, hem sporun tabana yayıldığı bir ülke olma de elde edilecek başarılarla dünya çapında temsil ortaya koyma konusunda güzel hedefleri bulunduğunu vurguladı.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN ANADOLU EFES VE FENERBAHÇE BEKO’YA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu, THY Avrupa Ligi’nde ikinci olan Anadolu Efes ile turnuvayı dördüncü bitiren Fenerbahçe Beko’yu tebrik etti.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU’NDAN MİLLİ TEKVANDOCULARA TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Kasapoğlu Büyükler Dünya Tekvando Şampiyonasını 4 madalya ile tamamlayan milli tekvandocuları tebrik etti.

  Haberi Oku

  'İSTİKLALİMİZİ GELECEĞE TAŞIYACAK GENÇLERİMİZ HER TÜRLÜ FEDAKARLIĞI HAK EDİYOR'

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu "Bütün gençlerimizi sevgi ve coşkuyla selamlıyorum. Cumhuriyetimizi, demokrasimizi hukuk devletimizi, istiklalimizi geleceğe taşıyacak gençlerimiz her türlü fedakarlığı hak ediyorlar." dedi.

  Haberi Oku

  BAKAN KASAPOĞLU'NDAN GALATASARAY'A TEBRİK

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Spor Toto Süper Lig'in 33. haftasında MedipolBaşakşehir'i 2-1 yenerek şampiyon olan Galatasaray'ı kutladı.

  Haberi Oku

  100. YILINDA 19 MAYIS COŞKUSU

  Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve beraberindeki heyet, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı nedeniyle Anıtkabir'deki törene katıldı.

  Haberi Oku
  DİĞER HABERLERİ GÖSTER