KIŞ KAMPLARI COŞKUYLA DEVAM EDİYOR

Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlediği Kış Kampları coşkuyla devam ediyor. İlk etabına katılan gençler, hayatlarının en güzel anlarını kampta geçirdi.

22 ŞUBAT 2013
Adınız-Soyadınız  
Göndereceğiniz E-Posta Adresi   
Yazacağınız E-Posta adresi başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Mesajınız 

Gençlik ve Spor Bakanlığının düzenlediği ve on binlerce gencin katıldığı yaz kampları “Bu yaz rüya gibi geçti” sloganıyla hafızalara kazınmıştı. Bakanlık ara tatilde de Antalya’da yaz kamplarından eksik yanı olmayan harika bir program düzenledi. Gençlere yarıyıl hediyesi olan kampların ilk etabı sona erdi. 5 yıldızlı otellerde 5 gün boyunca tamamen ücretsiz şekilde ağırlanan gençler, hayatları boyunca unutamayacakları bir kampa katıldı.

Futboldan basketbola, okçuluktan masa tenisine...

Yaklaşık 2 bin gencin katıldığı kamplarda futbol, basketbol, voleybol, badminton, okçuluk, mini golf, tenis, masa tenisi ve paintball aktivitelerini doya doya yaşadı. Tiyatro ve gösterilerle eğlenen gençler, kitap okuma programlarında Bakanlık yayınları arasından çıkan kitaplardan da faydalandı.

Antalya’nın güzelliklerini gördüler

Kampçılar ayrıca gruplar halinde Antalya Limanı, Antalya Müzesi ve Düden Şelalesi’ni gezme fırsatı buldu.  Gençlik Hizmetleri Genel Müdürlüğünün koordinasyonunda yapılan kampların önümüzdeki günlerde 2, 3, ve 4. dönemleri gerçekleştirilecek.

Kamptan Fotoğraflar: