BAKAN DR. OSMAN AŞKIN BAK MİLLİ KARATECİLERİ TEBRİK ETTİ

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Dünya Şampiyonasında altın madalya kazanan genç erkek karate takımını ve şampiyona da madalya kazanan sporcuları tebrik etti.

27 EKİM 2017
Adınız-Soyadınız  
Göndereceğiniz E-Posta Adresi   
Yazacağınız E-Posta adresi başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Mesajınız 
HABERİNFOTOĞRAFLARI
İspanya’da düzenlenen Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Dünya Karate Şampiyonası’nda ülkemizi temsil eden genç erkek kata milli takımımız, Mısır’ı 4-1 yenerek şampiyonluğa ulaştı.

Şampiyonada mücadele eden milli sporcularımızdan  Damla Ocak 53 kiloda gümüş madalya kazanırken, 76 kiloda Enes Bulut ve 68 kiloda Eren Akyurt bronz madalyanın sahibi oldu.

Bakan Osman Aşkın Bak’tan Tebrik Mesajı

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, Ümit, Genç ve 21 Yaş Altı Dünya Şampiyonasında madalya kazanan sporcular için tebrik mesajı yayımladı.

Bakan Bak mesajında şu ifadelere yer verdi:

“2013 ve 2015 Dünya Şampiyonalarında kürsünün zirvesindeki yerini kaptırmayan milli sporcularımız yine ay yıldızlı bayrağımızı göndere çekme başarısı göstererek büyük bir gurur yaşattılar. Madalya kazanan sporcularımız başta olmak üzere bu büyük başarıda emeği geçen herkesi gönülden tebrik ediyor başarılarının  devamını diliyorum”.