DAMLA PROJESİ DEĞERLENDİRME TOPLANTISI ANKARA’DA YAPILACAK

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca yürütülen, 39 ilde gerçekleştirilen programlarda 870 gönüllü gençlerle birlikte yaklaşık 120 bin kişiye ulaşılan Damla Projesi’nin yılsonu değerlendirme toplantısı Ankara’da yapılacak. Ayrıca 15 - 19 Aralık tarihlerinde Altındağ İlçesi Örnek Mahallesi bölgesinde “Damla Projesi” uygulaması gerçekleştirilecek.

14 ARALIK 2017
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Gençlik ve Spor Bakanlığı Proje ve Koordinasyon Genel Müdürlüğünce yürütülen 39 ilde gerçekleştirilen programlarda yerli ve yabancı 870 gönüllü gençlerle birlikte yaklaşık 120 bin kişiye ulaşılan Damla Projesinin yılsonu değerlendirme toplantısı Ankara’da yapılacak. 

Programlarda görev alan 43 koordinatörün katılımıyla 2017 yılında uygulamaya konulan faaliyetlerin değerlendirilmesi, 2018 yılında uygulamaya konulması düşünülen programların planlanması için Ankara’da 15-19 Aralık 2017 tarihleri arasında “Damla Projesi Değerlendirme Toplantısı” gerçekleştirilecek. Ayrıca 15 - 19 Aralık tarihlerinde Altındağ İlçesi Örnek Mahallesi bölgesinde “Damla Projesi” uygulaması yapılacak.  

Katılımcı gençlerin kişisel gelişimlerine ve merhamet duygularının gelişimine katkı sağlamanın yanında; farklı kültürlerin kaynaşması ve gönüllülük çalışmalarıyla toplumdaki farkındalığı artırarak, son dönemlerde unutulmaya yüz tutan insanî ve manevî değerleri tekrardan su yüzüne çıkarmayı amaçlayan Damla Projesine 2018 yılında da devam edilmesi planlanıyor.