KYK İDARECİLERİNİN YURT ZİYARETLERİ SÜRÜYOR

Gençlik ve Spor Bakanlığı, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü (KYK), yurtlardaki hizmetleri yerinde denetlemeye devam ediyor.

1 KASIM 2017
Adınız-Soyadınız  
Göndereceğiniz E-Posta Adresi   
Yazacağınız E-Posta adresi başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Mesajınız 
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Genel Müdürlüğü (KYK), yurtlardaki hizmetleri yerinde denetlemeyi aralıksız sürdürüyor. 

Yeni öğretim yılının başlamasıyla birlikte daire başkanları, ülkenin dört bir yanındaki yurtları ziyaret etti. Barınma, beslenme başta olmak üzere yurtlarda verilen tüm hizmetleri en ince ayrıntısına kadar inceleyen daire başkanları, öğrencilerle de sohbet ederek gençlerin talep ve görüşlerini dinledi. KYK’lı gençler, denetimlerden duydukları memnuniyeti dile getirerek yetkililere teşekkür etti.

Hizmete açılacak yeni yurtlarda da denetim yapan daire başkanları eksikliklerin en kısa zamanda giderilmesi konusunda talimatlar verdi. 
Teftiş Kurulu Başkanı Cevat Taş Hakkari, Van, Şırnak; I. Hukuk Müşaviri Hakan Sezgin Bayburt, Gümüşhane; İç Denetim Birimi Başkan Vekili Filiz Çoban Rize, Artvin; Yurt İdare ve İşletme Daire Başkanı Yavuz Güner Erzincan; İnsan Kaynakları Daire Başkanı Atila Çetin Şanlıurfa, Adıyaman; İdari İşler Daire Başkanı Dursun Özdemir Malatya, Diyarbakır, Mardin; Muhasebe ve Mali İşler Daire Başkanı Mahmut Eskikanbur Elazığ, Tunceli; Bilgi Teknolojileri Daire Başkanı İbrahim Semizoğlu Bingöl, Muş, Bitlis; Strateji Geliştirme Daire Başkanı Bilal Arslan Erzurum, Ağrı; Dış İlişkiler Daire Başkanı Mustafa Çuhadar Siirt, Batman; Eğitim Daire Başkanı Oktay Mahşer de Kars, Ardahan ve Iğdır’da hizmet ve faaliyetleri yerinde inceledi.

KYK, öğrencilere sunduğu hizmetleri en üst düzeye taşımak için yurt ziyaret ve denetimlerine yıl içerisinde de devam edecek.