TRABZONSPOR – GALATASARAY MAÇI HEYECANINI TRİBÜNDE YAŞADILAR

Gençlik ve Spor Bakanlığınca hayata geçirilen “Spor ile Hayata Gülümse” projesi kapsamında vatanları uğruna canlarını feda eden şehitlerimizin çocukları ile Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumunda kalan çocuklar, Trabzonspor ile Galatasaray arasında hafta sonu oynanan Süper Lig karşılaşmasını tribünden izlediler.

31 EKİM 2017
Adınız-Soyadınız  
Göndereceğiniz E-Posta Adresi   
Yazacağınız E-Posta adresi başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Mesajınız 
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Gençlik ve Spor Bakanlığınca hayata geçirilen “Spor ile Hayata Gülümse” projesi kapsamında vatanları uğruna canlarını feda eden şehitlerimizin çocukları ile Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumunda kalan çocuklar Trabzonspor Kulübünün de desteğiyle projenin bu haftaki programında Trabzonspor- Galatasaray derbisini tribünden izlediler.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın hayata geçirdiği Spor İle Hayata Gülümse Projesi ile vatanları uğruna canlarını feda eden şehitlerimizin çocukları ile Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumundaki çocuklar, spor müsabakalarını izleme ve başarılı sporcularla tanışma imkânı buluyorlar.

Proje ile çocukların sosyalleşebilmeleri, sportif faaliyetlerle ilgili hale gelebilmeleri ve duygusal açıdan desteklenebilmeleri amaçlanıyor.
Spor İle Hayata Gülümse projesinde Türk Hava Yolları da çocukların ulaşım sponsorluğunu üstleniyor.

Proje kapsamında önceki haftalardaki programlara katılan çocuklar, Eskişehir’de Türkiye – İzlanda, Ankara’da Gençlerbirliği – Beşiktaş, Galatasaray- Fenerbahçe derbisini ve Fenerbahçe – Vakıfbank arasında oynanan Şampiyonlar Kupası voleybol maçını seyretme imkânını bulmuşlardı.