BAKAN OSMAN AŞKIN BAKDENİZ BAYKAL’I ZİYARET ETTİ

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal’ı tedavi gördüğü İbn-i Sina Hastanesi’nde ziyaret etti.

27 EKİM 2017
Adınız-Soyadınız  
Göndereceğiniz E-Posta Adresi   
Yazacağınız E-Posta adresi başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Mesajınız 
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Osman Aşkın Bak, CHP eski Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal'ı tedavi gördüğü ziyaret ederek, ailesine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Bakan Osman Aşkın Bak, Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi İbn-i Sina Hastanesi'nde tedavi gören Baykal'ın ailesine geçmiş olsun ziyaretinde bulunarak, Baykal'ın sağlık durumuna ilişkin bilgi aldı.

Ziyaretin ardından gazetecilere açıklama yapan Bakan Osman Aşkın Bak, şöyle konuştu:

"Ailesine geçmiş olsun dileklerimi ilettim. Deniz Bey ile hukukumuz, NATO Parlamenterler Asamblesi'nde ve Avrupa Konsey Parlamenterler Asamblesi'nde toplantılarda birlikte olmuştuk. Kendisinin sporcu olması nedeniyle de ortak sohbetlerimiz oldu. Güçlü bir bünyesi var, durumu da iyiye doğru gidiyor. Hepimiz dua ediyoruz. Ailesine de geçmiş olsun ziyaretinde bulunduk. Kendisine dua ediyoruz. İnşallah tekrar sağlığına kavuşacak ve Türk siyasetinde önemli bir yeri olan Deniz Bey, bu hizmetine devam edecek diye düşünüyorum."