Yüreklere Dokunmaya Devam Ediyorlar

Gümüşhane Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi tarafından Köse İlçesine bağlı Salyazı İlköğretiminde öğrencilere kırtasiye ürünleri ve spor malzemeleri dağıtıldı.

11 ARALIK 2017
Adınız-Soyadınız  
Göndereceğiniz E-Posta Adresi   
Yazacağınız E-Posta adresi başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Mesajınız 
Gümüşhane Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi tarafından Köse İlçesine bağlı Salyazı İlköğretiminde öğrencilere kırtasiye ürünleri ve spor malzemeleri dağıtıldı.

Köy okullarına destek olmaya devam eden Gümüşhane Gençlik Merkezi ‘Merkezim Her Yerde projesi ve Gençlerin İyilik Ağacı’ projeleriyle Gümüşhane’nin Köse ilçesine bağlı Salyazı köyündeki İlköğretim okuluna kırtasiye, spor malzemeleri ve giysi hediye etti. Düzenlenen programa Gümüşhane Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsrafil Aslan, Gençlik Merkezi Müdürü Beytullah Cebel, Gençlik Liderleri, Gümüşhane Üniversitesi Rektör Danışmanı Mustafa Ayyıldız, Doğa Bilimler Fakültesi Dekanı Prof Dr. Hüseyin Demir ve gönüllü öğrenciler katıldı.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü İsrafil Aslan, “Görev süresi içerisinde gitmediğimiz ve dokunmadığımız çocuğumuz kalmamıştır. Son olarak da Gümüşhane Köse İlçesi’nin Salyazı Köyü’ne geldik. Çocuklarımız bizim her zaman temel taşımız ve geleceğimiz olacaktır. Biz bu temel taşları yerine koyarken onları ihmal etmememiz gerekiyor.

Bakanlığımız doğrultusunda gençliğimizle ilgili ciddi çalışmalar yapıyoruz. Bu faaliyetlerden bir tanesi ise Gençlik Merkezimizin kapsamında olan ‘Merkezim Her Yerde ve Gençlerin İyilik Ağacı’  projesidir.

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Gümüşhane Üniversitesi kol kola verip çocuklarımızın yüreklerine dokunmaya devam ediyorlar.”

Gençlik Merkezi Müdürü Beytullah Cebel, ise “Gümüşhane Gençlik Merkezi olarak birçok faaliyete imza atmaya devam ediyoruz. Köse ilçemizde bulunan Salyazı köyünde okuyan çocuklarımıza kırtasiye, spor malzemeleri ve giysi hediye ettik. Bu programlar sayesinde onlarla tanışabiliyor ve hoş sohbetler yapma fırsatı buluyoruz. Birçok farklı proje ile Gümüşhane’de farkındalık yaratmaya devam edeceğiz.” dedi.