MESAJ ÇEKME ZİNCİR ÇEK

Geçmişte en iyi arkadaşları ile sohbetler eden, akranları ile oyunlar oynayan çocuklarımızın şu anda en iyi arkadaşları telefon, televizyon ve bilgisayar ekranları.İletişim teknolojilerinin bu kadar geliştiği ,zaman ve mekan kavramlarını anlamsızlaştırdığı bir çağda medya unsurlarından uzak bir gençlik tasavvuruna sahip olabilmek imkansız bir hale gelmişti.

11 ARALIK 2017
Geçmişte en iyi arkadaşları ile sohbetler eden, akranları ile oyunlar oynayan çocuklarımızın şu anda en iyi arkadaşları telefon, televizyon ve bilgisayar ekranları.

İletişim teknolojilerinin bu kadar geliştiği ,zaman ve mekan kavramlarını anlamsızlaştırdığı bir çağda medya unsurlarından uzak bir gençlik tasavvuruna sahip olabilmek imkansız bir hale gelmiştir.

Tek bir zincirle başlayıp ‘’mesaj çekme zincir çek’’ faaliyeti ile gençlerimizi telefonların renkli dünyasından alıp ilmek ilmek sevgi ve umut işleyebilecekleri rengarenk  iplerle, el işleri ile buluşturduk.
 Bu faaliyeti Mersin Tarsus Gençlik Merkezi Gönüllü  Gençleri, Gülserin Günaştı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  gençlerimiz ile birlikte gerçekleştirip, mesajlarını azaltıp zincirlerini çoğaltmaları adına her daim #MerkezimHerYerde gençlerimizle olmaya devam edeceğiz.?