SARIKAMIŞ ANMA PROGRAMI HAZIRLIKLARI YOĞUN ŞEKİLDE DEVAM EDİYOR

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Sarıkamış Harekâtı’nın 103. yıldönümünde, düzenlenecek olan Sarıkamış Şehitlerini Anma Programı bilgilendirme ve değerlendirme toplantıları gerçekleştirildi.

3 OCAK 2018
Adınız-Soyadınız  
Göndereceğiniz E-Posta Adresi   
Yazacağınız E-Posta adresi başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Mesajınız 
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Gençlik ve Spor Bakanlığı, Sarıkamış Harekâtı’nın 103’üncü yıldönümünde, “Gençlik Şühedanın İzinde” sloganıyla başta Sarıkamış olmak üzere 81 ilde şehitlerini anacak.

Sarıkamış Harekâtı’nın 103. yıldönümünde, düzenlenecek olan Sarıkamış Şehitlerini Anma Programı bilgilendirme ve değerlendirme toplantıları yoğun bir katılımla gerçekleştirildi. Önceki yıllardan farklı olarak bu yıl ilk defa gerçekleşen bilgilendirme toplantıları katılımın yoğun olması beklenen Rize, Erzurum, Ardahan, Iğdır, Kars, Ağrı'da yapıldı.

Bilgilendirme toplantıları kapsamında, Sarıkamış Şehitlerini Anma Programı'nda gençlere mihmandarlık ederek aktif görev alacak gençlik liderleri, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın manevi liderleri, antrenörler ve öğretmenlere Sarıkamış Harekatı'na ve anma programına ilişkin bilgiler verildi. Ayrıca yapılacak olan anma etkinliğine ilişkin operasyonel eğitimler de verildi.