GENÇLİK ARAŞTIRMALARI DERGİSİ 13. SAYISI YAYIMLANDI

Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Araştırmaları Dergisi’nin 13’üncü sayısında, “Gençlik ve Katılımcılık” temalı çok çeşitli gençlik konuları işleniyor.

14 KASIM 2017
Adınız-Soyadınız  
Göndereceğiniz E-Posta Adresi   
Yazacağınız E-Posta adresi başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Mesajınız 
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Araştırmaları Dergisi’nin 13’üncü sayısı yayımlandı. Yeni sayıda, “Gençlik ve Katılımcılık” temalı çok çeşitli gençlik konuları işleniyor.

Eğitim, Kültür ve Araştırma Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan ve  “Gençlik ve Katılımcılık” teması ile okuyucularına ulaşan Gençlik Araştırmaları Dergisi’nin 13. sayısında, “İnternet ve Siyasal Katılım: Türkiye Gençliği Üzerinden Bir Değerlendirme”, “Değişen Bir Katılım Mekanizması Olarak Gençliğin Toplumsal Katılımı”, “Türkiye’de Kırsal Gençlik Açısından İstihdam ve Tarımsal İstihdamın Geleceği” gibi çok çeşitli konulara ait makaleler yer alıyor.

Gençlik Araştırmaları Dergisi, özgün bilimsel çalışmalar için mecra olmayı, gençlikle ilgili nitelikli tartışmalar üretmeyi ve Türkiye’de gençlere yönelik politikaların geliştirilmesine katkı sağlamayı amaçlıyor.

Gençlik Araştırmaları Dergisi’nin 13. Sayısı ve tüm sayılarına http://genclikarastirmalari.gsb.gov.tr  İnternet adresi üzerinden ulaşılabilir.