BAKAN OSMAN AŞKIN BAK’TAN TAHA AKGÜL’E SÜRPRİZ

Dünya Güreş Şampiyonasına hazırlanan Serbest Güreş Milli Takımı kampını ziyaret eden Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, telefonla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı arayarak, milli sporcu Taha Akgül ile görüştürdü.

22 AĞUSTOS 2017
Adınız-Soyadınız  
Göndereceğiniz E-Posta Adresi   
Yazacağınız E-Posta adresi başka bir amaçla kullanılmayacaktır.
Mesajınız 
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Gençlik ve Spor Bakanı Osman Aşkın Bak, Fransa’da düzenlenen Dünya Güreş Şampiyonası'na katılmak için yarın Paris'e gidecek olan milli güreşçilere moral ziyaretinde bulundu. Bakan Osman Aşkın Bak, ziyaret sırasında Milli Güreşçi Taha Akgül’ü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile telefonla görüştürdü.

Elmadağ Kamp Eğitim Merkezi'nde hazırlıklarını tamamlayan Serbest Güreş Milli Takımı ile bir araya gelen Bakan Osman Aşkın Bak, Milli Sporculara başarı dileklerini ileterek çalışmalar hakkında bilgi aldı. Bakan Osman Aşkın Bak, ziyareti sırasında Milli Güreşçi Taha Akgül’ü Cumhurbaşkanı Recep
Tayyip Erdoğan ile telefonla görüştürdü. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a kamp çalışmaları hakkında bilgi veren Taha Akgül, Dünya Güreş Şampiyonasında takım halinde başarı sözü verdi. 

Ziyarete ilişkin fotoğrafları Twitter adresinden de paylaşan Bakan Osman Aşın Bak, "Dünya Güreş Şampiyonası'nda ülkemizi temsil edecek Serbest Güreş Milli Takımımıza Fransa yolculuğu öncesi başarı diledik." ifadelerini kullandı.