KIRIKKALE’Lİ ÇOCUKLAR SPOR İLE HAYATA GÜLÜMSEDİ

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “Spor ile Hayata Gülümse” projesinin bu haftaki programında Kırıkkale’den Antalya’ya giden çocuklar, Antalyaspor ile Beşiktaş arasında oynanan Süperlig karşılaşmasını tribünden izlediler.

23 OCAK 2018
HABERİNFOTOĞRAFLARI
Gençlik ve Spor Bakanlığı’nca hayata geçirilen “Spor İle Hayata Gülümse” projesi kapsamında vatanları uğruna canlarını feda eden şehitlerimizin çocukları ile Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumunda kalan çocuklar, projenin bu haftaki programında hafta sonu Antalyaspor ile Beşiktaş arasında oynanan karşılaşmayı tribünden izleme fırsatı buldular.

“Spor ile Hayata Gülümse” Projesi kapsamında Kırıkkale’den Antalya’ya giden çocuklar ilk olarak kentin tarihi ve kültürel mekanlarını ziyaret ettiler. Daha sonra da Antalyaspor ile Beşiktaş arasında oynanan Süperlig karşılaşmasını izlediler.

Gençlik ve Spor Bakanlığı’nın hayata geçirdiği Spor İle Hayata Gülümse Projesi ile vatanları uğruna canlarını feda eden şehitlerimizin çocukları ile Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumundaki çocuklar, spor müsabakalarını izleme ve başarılı sporcularla tanışma imkânı buluyorlar. Proje ile çocukların sosyalleşebilmeleri, sportif faaliyetlerle ilgili hale gelebilmeleri ve duygusal açıdan desteklenebilmeleri amaçlanıyor.